Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Lėlių spektaklis vaikams „Baldis ir Vivaldis”
Lėlių spektaklis vaikams

Lėlių spektaklis vaikams „Baldis ir Vivaldis”

𝗞𝗮𝘂𝗻𝗼 𝘃𝗮𝗹𝘀𝘁𝘆𝗯𝗶𝗻𝗶𝗼 𝗹𝗲̇𝗹𝗶𝘂̨ 𝘁𝗲𝗮𝘁𝗿𝗼 𝘃𝗶𝗲𝘀̌𝗻𝗮𝗴𝗲̇.
Ar žinote, kur slepiasi įkvėpimas? Kaip jį prisišaukti ir kur pasodinti, kad imtų ir paverstų būrį pabirusių natų užburiančiu muzikiniu kūriniu? Pagrindinis spektaklio veikėjas Svirpliukas Baldis jaučiasi labai nelaimingas – sunku patikėti, bet jis nemoka griežti smuikeliu! Jam padėti gali tik labai gerbiamas kompozitorius, linksmuolis abatas Antonio Vivaldis. Kompozitorius sutinka visus metus mokyti Svirpliuką muzikos paslapčių ir pakviečia drauge leistis į garsų, vaizdų, emocijų ir gamtos stichijų kupiną muzikinę kelionę metų laikais.
Spektaklio kūrėjai – Darius Krapikas ir Rasa Bartninkaitė kviečia į nuotaikingą, interaktyvų, muzikinį spektaklį, kuriame vienas iš pagrindinių vaidmenų suteiktas genialiai A.Vivaldžio muzikai. Muziką spektakliui iš A. Vivaldžio „Keturi metų laikai“ koncertų parinko idėjos autorius, režisierius profesionalus smuikininkas bei aktorius – D. Krapikas.
„Gyvai atliekamos klasikinės muzikos ir baroko epochos tapybos meistrų paveikslų fone besivystančios linksmos istorijos idėja – pažadinti atradimų poreikį, „užkrėsti“ kūrybos akimirkų džiaugsmu, lavinti muzikinį skonį ir ugdyti būsimąjį spektaklių bei koncertų lankytoją“ (D. Krapikas).
𝗦𝗽𝗲𝗸𝘁𝗮𝗸𝗹𝗶𝘀 𝗻𝗲𝗺𝗼𝗸𝗮𝗺𝗮𝘀!

Data

2022 Rgs 16
Įvykęs!

Laikas

12:00 - 13:00

Vieta

Marijampolės Dramos Teatras
Marijampolės Dramos Teatras Marijampole Lithuania LT-68297

Organizatorius

Marijampolės dramos teatras
Palikti komentarą su FB