Malonny'9 atidarymo vakaras

Malonny’9 atidarymo vakaras

„Malonny‘9“ pasiruošęs nustebinti netradiciniais sprendimais ir kviečia iškilmingai paskelbti simpoziumo pradžią unikalioje ir išskirtinėje miesto vietoje – dviejų lygių sankryžoje su geležinkeliu, kuri laikinai taps „Nojo Airlines“ pakilimo taku.

Architektūriniu požiūriu unikalioje vietoje pasirodymą atliks du ilgamečiai draugai, gerai žinomi Niujorko ir Lietuvos muzikos pasaulyje – Dalius Naujokaitis bei saksofonistas Jonathon Haffner.

Kartu su muzikos virtuozais scenoje parodys specialiai „Vilnius Jazz 2022“ festivaliui Daliaus Naujokaičio suburta „Nojo Airlines“ įgula iš daugiau nei 40 labai talentingų tarptautinės klasės muzikos pilotų, palydovų ir narių iš Niujorko, Lietuvos ir Berlyno, kurie netikėtos muzikinės ir šviesų improvizacijos metu pakils „Malonny“ festivalio erdvėse. Šios kelionės tikslas – begalybė ir nežinomybė.

Muzikinę padangę sudrebins būgnų, gitarų ir pučiamųjų garsai, leisiantys pasinerti į tuo metu vaizduotėje užgimstančius vaizdinius, besikeičiančius su kiekviena „Nojo Airlines“ „praskrista“ mylia. Kvapą gniaužiančio reginio metu muzikinę sintezę papildys poezija, choro balsai, fleitos, perkusija, armonika, nenuspėjami kosminiai garsai ir įvairios muzikinės įgulos instrumentų spalvos, išskiriančios kiekvieno skrydžio nario charakterį bei kartu sujungiančios visą įgulą į muzikine tėkmę.

„Nojo Airlines“ muzikinį skrydį valdys pagrindiniai pilotai – Dalius Naujokaitis bei Jonathon Haffner, kurie naudodami savo ir genialaus dirigento Butch Morris dirigavimo ženklus kartu su visa įgula sukurs spontaniškas kompozicijas ir pateiks nepaprastai gabiu kompozitorių dainas. Pasirodymo metu išgirsite Gusto Kyno „Relief“ , Steven Bernstein „Head Check 2000“, Cassandra Borrows „Migration is Human“, Kenny Wollesen/Daliaus Naujokaičio „Sky Lake“ ir kitus muzikinius kūrinius.

 

Data

2022 Rgp 15
Įvykęs!

Laikas

20:00

Vieta

Marijampolės geležinkelio stotis
Stoties g. 2, Marijampolė
Palikti komentarą su FB