Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Marijampolė Music Park | Petras Skirmantas – LNOBT baleto solistai – Elena Daunytė – Eglė Kasteckaitė

Marijampolė Music Park | Petras Skirmantas – LNOBT baleto solistai – Elena Daunytė – Eglė Kasteckaitė

Kaip gyveno žmonės kai nebuvo facebooko, mobiliųjų telefonų ir kompiuterių?
Tikriausiai kiek ramiau… neskubėdavo ir rasdavo daugiau laiko susitikti…
Susitikti… kur? Gal miesto kavinukėje, pašte, vaistinėje, teatre, parduotuvėje, o gal stotyje? Visos šios vietos, o stotis ypatingai buvo tarsi savotiškas neoficialus, o kartais ir oficialus naujienų “portalas”. Čia žmonės kabindavo ir skaitydavo skelbimus, ieškodavo ką pirkti, siūlydavo parduoti, sekdavo besikeičiančias naujienas. Tačiau pagrindinė stoties funkcija, kaip ir šiandien – kelionė!
Kiekvienais metais festivalis “Marijampolė Music Park” ieško naujų ir netikėtų patyrimų, originalių erdvių koncertams. Šiais metais Marijampolės geležinkelio stoties pastato langai atsivers tiesiai į sceną, o peronas virs skambančiu muzikos ir šokio performansu “Arti-Toli”!!! Keliausime ramiai ir neskubant, mėgausimės tik šio vakaro kelionės būsena, patirsime dienos vyksmo nueinantį srautą ir jausimės kažkur ten – arti ir toli!
Rugpjūčio 30 d. antradienį, 20 val. Marijampolės geležinkelio stoties perone
Šokis ir muzika/”Arti-Toli”
Choreografas ir režisierius Petras Skirmantas
LNOBT baleto solistai: prima balerina Olga Konošenko, Edvinas Jakonis, Voicechas Žuromskas, Kotryna Rudych, Paulina Čistovaitė
Elena Daunytė (violončelė, vokalas)
Eglė Kasteckaitė (fortepijonas)
“Nepaprastai džiaugiuosi, kad beprotiškų mano idėjų įgyvendinime nuolatos lydi nuostabi scenos partnerė, talentinga violončelininkė Elena Daunytė. Kartu su Elena esame paruošusios ne vieną programą, pajutome ypatingą muzikos interpretavimo ryšį ir bendrystę, kartais mums užtenka tik įkvėpti drauge ir muzika teka pati mūsų piršais ir širdimi”, – sako festivalio “Marijampolė Music Park” meno vadovė ir pianistė Eglė Kasteckaitė ir tęsia – “didelis džiaugsmas, kad šiam performansui sutiko diriguoti legendinis baleto meistras Petras Skirmantas, kuris pasitelkęs savo talentingus mokinius ir LNOBT baleto artistus parengė šokio kompozicijas”.
Skambės legendiniai A.Pärto kūriniai “Fratres” ir “Spiegel ir Spiegel”, J.S.Bacho, C.Saint-Saens, G.Solimos, A.Piazzolla muzika.

Data

2022 Rgp 30
Įvykęs!

Laikas

20:00

Vieta

Marijampolės geležinkelio stotis
Stoties g. 2, Marijampolė
Palikti komentarą su FB