Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Marijampolės aikido aikikai mokyklos „Aikivaras“ 10 metų jubiliejaus minėjimas
Aikido mokyklos jubiliejus

Marijampolės aikido aikikai mokyklos „Aikivaras“ 10 metų jubiliejaus minėjimas

Kviečiame visus į mūsų mokyklos 10 metų jubiliejaus minėjimo renginį. Renginio metu mūsų mokiniai – vaikai, jaunimas ir suaugusieji – pristatys aikido treniruočių sistemą, parodys aikido technikų.

Renginio svečiai, pageidaujantys susipažinti su aikido judesių pagrindais, galės juos išbandyti vietoje ant tatamio, o atvykę vaikai – ir pažaisti linksmų žaidimų.

Bus atidaryta tautodailininkės, Meno kūrėjos, turinčios Tautinio paveldo sertifikatą, Birutės Jadvygos Marcinkevičienės skiautinių japonų gyvenimo akimirkų tema ir jos dukters dailininkės Ritos Žukauskaitės peizažų paroda, kuri veiks iki gruodžio 8 d. Menas praturtina sielą, kas suteikia jėgų kūnui siekti rūpintis savimi ir nuolatos judėti. Menas – vidinio grožio ir estetikos išraiška kūriniuose, tai būdinga ir besitreniruojančių aikido judesių išraiškoje.

Nuo 17.00 val. vyks japoniškos arbatos gėrimo ceremonija, kurią ves ir apie ją papasakos kendo trenerė ir arbatos ceremonijų meistrė, šio meno mokiusis pas Japonijos arbatos meistrus, Raimonda Strazdienė. Renginio metu Raimonda pademonstruos, kaip vyksta arbatos ceremonija. Taip pat, kiekvienas paragausime Matcha arbatos (energizuojanti, turinti daug vitaminų, antioksidantų), bei, su arbatos meistrės pagalba galėsite ją pasigaminti patys specialiame dubenėlyje su šepetėliu.

Ramonda Strazdienė: „Kaip pamatyti, paliesti, užuosti, išgirsti grožį, kaip išmokti sustoti?“

Bėgam, skubam, lekiam, norim būti kuo produktyvesni, kuo našesni, daugiau turėti, daugiau galėti, daugiau pasakyti. Tačiau taip mažai beliko tylos, pagarbaus klausymosi, tikro buvimo kartu, plačiai atmerktų akių. Nieko neveikimas kelia nerimą, o juk galėtų būti poilsis. Nekalbėjimas, buvimas drauge tyloje kelia įtampą, o galėtų būti palaima. Kaip sustabdyti save ir nenukentėti? Kaip pasimėgauti akimirkos grožiu? Kaip džiaugtis kasdienybe, kaip susikurti tokį ritualą? Metodų yra daug, įvairių. Japoniškos arbatos gėrimo ceremonija – vienas iš tų ritualų.

Sakoma, kad dalyvavimas japoniškos arbatos gėrimo ceremonijoje paliečia visus žmogaus pojūčius ir galiausiai nuskaidrina protą ir gydo sielos žaizdas. Kaip tai vyksta, galite išbandyti tik dalyvaudami.

Pastaba. Pageidaujantiems paragauti Matcha arbatos, rekomenduojama nebūti gėrus kavos.

Data

2022 Lap 11
Įvykęs!

Laikas

16:00 - 19:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės kultūros centras
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2, LT-68174 Marijampolė
Palikti komentarą su FB