MARIJAMPOLĖS MENO MOKYKLOS MOKINIŲ DARBŲ PARODA „RAUDONA, KURI NORĖJO BŪTI MĖLYNA“ | MARIJAMPOLĖ
Nuo gegužės 25 d. kviečiame apsilankyti Marijampolės meno mokyklos mokinių darbų parodoje „Raudona, kuri norėjo būti mėlyna“.
Tai paroda, kviečianti pažvelgti į pasaulį ne tik akimis, bet ir vaizduote. Čia susitinka jaunų kūrėjų smalsumas, spalvų pojūtis, kūrybinė laisvė ir drąsa matyti kitaip.
Parodos kuratorė – mokytoja Neringa Krivičienė.
Marijampolės kultūros centro II aukšto fojė
Vilkaviškio g. 2
Paroda veiks iki birželio 25 d.
Kviečiame apsilankyti ir susitikti su jaunąja kūryba.