Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Marijampolės mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo
Marijampolės mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo

Marijampolės mokomųjų mokinių bendrovių regioninė eXpo

Pavasaris „Lietuvos Junior Achievement“ bendruomenėje reiškia tik vieną – visoje Lietuvoje grįžta regioninės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo! Tai su vietos bendruomenės pastangomis įvykstantys renginiai, suburiantys atsakingus vietos verslus, aktyvius visuomenės narius, šaunius mokytojus bei, žinoma, geriausias miestų ir miestelių mokomąsias mokinių bendroves.

Marijampolės mokomųjų mokinių bendrovių eXpo vyks balandžio 21 dieną 9-13 val. Marijampolės prekybos centre „Maxima XXX“ (V. Kudirkos g. 3). Čia jūsų laukia mokinių kuriami verslai, sprendžiantys aplinkosaugos, socialines ar kitas problemas, bei geriausių bendrovių apdovanojimai, kuriuos įsteigė draugai ir partneriai.

Taip pat bus renkama ir geriausia regiono bendrovė, kuri laimės ne tik 1-ąją vietą, tačiau ir įgaus teisę dalyvauti Nacionalinėje eXpo Vilniuje gegužės 12 dieną, kur didžiausią pažangą per mokslo metus padariusios mokomosios mokinių bendrovės varžysis dėl geriausios Lietuvos mokomosios mokinių bendrovės titulo bei galimybės atstovauti Lietuvai Europos antreprenerystės festivalyje „Gen-E“ Turkijoje.

Susitikime jau balandžio 21 d. Marijampolėje!
—————————-
Organizatoriai: Mantinga ir Marijampolės savivaldybė
Partneriai: Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubas ir Marijampolės Sūduvos gimnazija
Generalinis rėmėjas: Marijampolės Rotary klubas

Data

2023 Bal 21
Įvykęs!

Laikas

09:00 - 13:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

PC „Maxima“
V. Kudirkos g. 3, 68176 Marijampolė
Palikti komentarą su FB