Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Meditacijos ir Kvėpavimo seminaras su Svamiu Jaataveda
Meditacijos ir Kvėpavimo seminaras su Svamiu Jaataveda

Meditacijos ir Kvėpavimo seminaras su Svamiu Jaataveda

Gebėjimas susitvarkyti su savo protu ir neigiamomis emocijomis yra menas. Mūsų kvėpavimas yra raktas į ramybę ir gerą savijautą, tačiau apie jį dažniausiai žinome labai mažai.

Meditacijos ir kvėpavimo praktiniame seminare, išmoksite kasdieniame gyvenime pritaikomų metodų, pagrįstų senovės žiniomis apie kvėpavimą, meditaciją ir jogą, kurie:
– Greitai sumažina nerimo, depresijos, baimės lygį;
– Subalansuoja emocijas ir padeda tinkamai suvokti įvykius, vykstančius aplink;
– Harmonizuoja kūną ir stiprina imuninę sistemą.

KVĖPAVIMAS
Seminaro pagrindas – kvėpavimo pratimų rinkinys, tarp kurių unikalus ir esminis kvėpavimo pratimas yra Sudarshan Kriya. Ši technika įsitvirtino daugiau nei 155-iose pasaulio šalyse kaip efektyvi kovos su stresu, imuniteto stiprinimo ir sveikatos palaikymo priemonė.

JOGA
Atliekami paprasti tempimo pratimai, kuriuos galėsite atlikti kasdien, kad tonizuotumėte savo kūną.

MEDITACIJA
Kuo daugiau įtampos patiriame, tuo svarbesnis gilus atsipalaidavimas. Deja, ne visada yra laiko gerai išsimiegoti ir pailsėti. Gebėjimas medituoti nuramins jūsų protą ir leis susitelkti į kasdienes užduotis.

PRAKTINĖS ŽINIOS
Galėsite pastebėti, kaip mintys ir emocijos veikia bendrą savijautą. Įgiję žinių apie streso šaltinius, pagerinsite kasdienio gyvenimo kokybę.

Svamis Jaataveda – tai vienas artimiausių Šri Šri Ravi Šankaro mokinių, kilęs iš Indijos. Medituoti jis pradėjo nuo pat paauglystės, dar labai jaunas tapo aktyviu The Art of Living organizacijos savanoriu, vėliau – mokytoju ir taip pradėjo skleisti meilę bei taiką visoje Indijoje. Paskutinius 7 metus svamis Jaataveda keliauja po Europą, skleisdamas žinias apie kvėpavimą ir meditaciją. Būdami šalia, žmonės gali jausti, kad svamis spinduliuoja išmintimi, ramybe, turi nepaprastai visus mylinčią širdį. Daugelis gali pasakyti, kad jis yra žmogus, kurį nuoširdžiai galima vadinti savo draugu ir mokytoju.

REGISTRACIJA: artofliving.org/lt-lt/program/1240

KAIP VYKS ŠIS SEMINARAS?
Kursai vyks 3 dienas iš eilės, visiems taip išsiilgtu gyvu formatu. Jogos kilimėlis, pledas poilsiui ir laisvesni drabužiai padės jaustis patogiai.

Data

2023 Vas 12
Įvykęs!

Laikas

18:30 - 21:30

Kaina

65 - 120 EUR.

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Kidulių dvaras
Nemuno 66, Kiduliai 71400
Palikti komentarą su FB