Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Merūnas Vitulskis ir VDU styginių kvarteto koncertas „Atvira širdim“
Merūno ir VDU kvarteto koncertas

Merūnas Vitulskis ir VDU styginių kvarteto koncertas „Atvira širdim“

Gruodžio 17 d. 18 val. Merūno Vitulskio koncertas Marijampolės kultūros centre

Po ketverių metų pertraukos vienas geriausių Lietuvos tenorų Merūnas Vitulskis drauge su VDU styginiu kvartetu leidžiasi į koncertinį turą po Lietuvą. „Tikiuosi žiemos šventes šventiškumu papildysiu“, – sako jis.

Ilgai lauktus pasirodymus jis pavadino „Atvira širdim“. Būtent šie žodžiai geriausiai apibūdino dabartinę dainininko būseną.

„Pastaraisiais metais išgyvenau nemenką vidinę kultūrinę krizę. Turėjau daug laiko apmąstymams. Buvo momentų, kai apnikdavo abejonės: ar dar turiu ką pasakyti klausytojams?“ – prisipažino Merūnas.

Jis neslepia, kad išgyveno gana ryškius vidinius pokyčius. Suprato, kad nebenori blaškytis, mėtyti savęs į skirtingas sritis.

„Noriu koncentruotis į muziką. Noriu būti savo dainų autoriumi“, – ryžtingai sako.

Pabudęs kūrybinis polėkis nepraėjo be rezultato – pirmą kartą per visą savo karjerą Merūnas koncertuose „Atvira širdim“ pristatys ir savo kūrybos dainas.

Dainininkas su jauduliu laukia, kaip jo naujus autorinius kūrinius įvertins klausytojai. Be jo paties dainų premjeros, koncertuose „Atvira širdim“ skambės gražiausi ir populiariausi kūriniai iš itin sėkmingo albumo „Muzika Lietuvai“ ir iš kitų jo karjeros periodų bei išleistų albumų.

„Šiais nelengvais laikais žmonėms nuo scenos reikia perduoti džiaugsmą ir viltį. Noriu, kad visi praleistume puikų laiką, atsipalaiduotume“, – optimistinę programą žada jis.

„Atvira širdim“ neapseis ir be šiltų pokalbių. Merūnas jau seniai suprato, kad soliniuose koncertuose joks klasikinis žanras jo neriboja. Todėl gerbėjai jau žino – laukia puikus vakaras su daug jaukių spontaniškų akimirkų, merūniškų pokštų, atvirų prisipažinimų ir be galo gražių dainų, kurias tarsi paveikslus tapo Merūno galingas, unikalaus tembro balsas.

Bilietus įsigyti galite kultūros centro bilietų kasoje.

suduvosgidas.lt

Data

2022 Gru 17
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 19:30

Kaina

24 - 28

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės kultūros centras
Marijampolės kultūros centras
Vilkaviškio g. 2, LT-68174 Marijampolė
Palikti komentarą su FB