Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas „A lyga”: FK „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“
Sūdūva vs Žalgiris

„A lyga”: FK „Sūduva“ – Vilniaus „Žalgiris“

Ar „Sūduva“ pajėgi sustabdyti įsibėgėjantį „Žalgirį“? Principinė kova laukia komandų šį sekmadienį – gausus žiūrovų palaikymas nepaprastai svarbus “Sūduvos” komandai!

„Sūduva“ pastarąsias devynerias rungtynes nepatyrė pralaimėjimų, iškovojo penkias pergales. Dabar „Sūduva“ – vienintelė ekipa, kuriai „Žalgiriui“ nepavyko šį sezoną įmušti įvarčio. Nulinėmis lygiosiomis po 90 minučių komandos išsiskyrė ir Supertaurėje, ir čempionate balandžio mėnesį. Apskritai pastarosios penkerios komandų dvikovos klostėsi atkakliai – triskart sužaista lygiosiomis (du laimėtojus nulėmė baudiniai), kartą „Žalgiris“ nugalėjo pačioje rungtynių pabaigoje.

Prieš intriguojančias „Optibet A lygos“ centrines 17 turo rungtynes tarp Marijampolės „Sūduvos“ ir Vilniaus „Žalgirio“ kviečiame žiūrėti specialią laidą, kurioje žurnalistas Dalius Matvejevas su buvusiu Lietuvos rinktinės gynėju Arūnu Klimavičiumi įdėmiau žvilgtelėjo į „Sūduvos“ varžovų sudėtį ir taktiką.

Ukrainos piliečiams patekimas į rungtynes – nemokamas (prie įėjimo į stadioną reikia pateikti savo pilietybę patvirtinantį dokumentą ar jo kopiją).

Durys atidaromos: likus valandai iki rungtynių

Data

2022 Bir 26
Įvykęs!

Laikas

17:30 - 19:30

Kaina

3-6

Vieta

,,Hikvision" futbolo arena (stadionas)
Kauno g. 125, Marijampolė 68222

Organizatorius

FK ,,Sūduva"
Palikti komentarą su FB