Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Paramos akcija BEGLOBIAMS GYVŪNAMS
Paramos akcija BEGLOBIAMS GYVŪNAMS

Paramos akcija BEGLOBIAMS GYVŪNAMS

„Gyvūnai – geriausi žmogaus draugai“… visada išsiilgę, kantriai laukiantys kada sugrįšite namo, apsupantys dėmesiu, meile… neretai terapeutai, visad išklausantys, paguoda po sunkios darbo dienos, išsklaidantys liūdesį, arba nuoširdžiai liūdintys kartu…

Jeigu kiekvienas žmogus turėtų tokį draugą, pasaulis tikrai būtų gražesnis! Deja daugelis nuostabių gyvūnų savo draugo vis dar kantriai laukia gyvūnų prieglaudose, laikinuose namuose.

Mūsų pareiga ne tik rūpintis savimi, kitais žmonėmis, tačiau ir nepamiršti mūsų mažųjų draugų, kurie patys negali pasirūpinti savo gerove.

Tad mes – jaunimo projekto „Meno kryptis“ savanoriai, jungiame jėgas su Marijampolės gyvūnų mylėtojų asociacija ir skelbiame paramos akciją Marijampolės beglobiams!

Balandžio 22 d. nuo 10 iki 15 val. apsilankyk Multicentro fotostudijoje su savo augintiniu. Mainais į paramą mainais į paramą beglobiams, padovanosime Jums profesionalią nuotrauką su savo augintiniu!

Paremti galite finansine parama, kokybišku sausu bei konservuotu maistu, skanėstais; kraiku katėms; draskymo stulpais, draskyklėmis, žaisliukais, antkakliais, pavadėliais. Inventorius nebūtinai turi būti naujas. Gal pirkote kažką naujo savo augintiniui, o senieji daiktai dar tinkami naudoti.

Lauksime Jūsų! Iki susitikimo!
Fotomodelis – Rokis iš Marijampolės beglobių.

Renginys skirtas Nacionalinei Lietuvos bibliotekų savaitei paminėti

Data

2023 Bal 22
Įvykęs!

Laikas

10:00 - 15:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Multicentras
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė