Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Projektas „Laikmečių kelionė karališkųjų geležinkelių keliu“
Laikmečių kelionė karališkųjų geležinkelių keliu

Projektas „Laikmečių kelionė karališkųjų geležinkelių keliu“

Kazlų Rūdos miesto formavimosi istorijoje svarbų vaidmenį atliko geležinkelis. Jis vienaip ar kitaip prisidėjo prie daugelio miestų vystymosi – jo plėtra taip pat palietė ir mūsų kaimynės Lenkijos Olecko miestą. T

odėl šiuo metu VšĮ Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centras kartu su Olecko regioniniu kultūros centru „Mazury Garbate“, nusprendę atidžiau panagrinėti geležinkelio svarbą, įgyvendina projektą „Laikmečių kelionė karališkųjų geležinkelių keliu“.

Projekto tikslas – supažindinti miestų gyventojus bei jų svečius su senaisiais Kazlų Rūdos bei Olecko pastatais, slepiančiais įdomias istorijas. Kazlų Rūdos Rimvydo Žigaičio menų mokyklos bei Olecko mokiniai nupiešė jiems įdomiausiais pasirodžiusius jų miestų pastatus.

Atrinkus po 5 piešinius iš kiekvieno miesto, iš naujo atradome ir jų istorijas, o informacijos ieškojome ne tik istoriniuose šaltiniuose, bet ir bendraudami su žmonėmis. 2023 metais prie šių atrinktų pastatų atsiras metalinės lentelės su QR kodais, o miestų gyventojai bei svečiai turės puikią galimybę susipažinti su šių pastatų, o tuo pačiu ir miestų istorija iš arčiau.

Pamatyti atrinktus piešinius su aprašymais šiuo metu galima Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centre, adresu Atgimimo g. 5, iki sausio 6 d.

Su visais likusiais darbais galima susipažinti Rimvydo Žigaičio menų mokykloje adresu Vytauto g. 26.

Data

2023 Sau 02 - 06
Įvykęs!

Laikas

08:00 - 17:00

Etiketės

Kas vyksta Kazlų Rūdoje?

Vieta

Kazlų Rūdos turizmo ir verslo informacijos centras
Atgimimo g. 5, 69443 Kazlų Rūda
Kategorijos
Palikti komentarą su FB