Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Rudeninė švara – mano miestui

Rudeninė švara – mano miestui

Šių metų ruduo visus lepina ypatingai šiltais orais, tačiau vis dar ant medžių kabantys lapai, nusidažę visomis trispalvėmis spalvomis, praneša, kad šaltasis metų sezonas jau visai netoli. Kaip ir prieš kiekvieną žiemą, turime nudirbti vieną labai svarbų darbą – sugrėbti lapus, kurie jau spėjo nukloti miesto parkus, skverus, gatves ir takus.

Marijampolės kultūros centras kartu su Marijampolės savivaldybės administracija kviečia įsijungti į kasmetinę lapų grėbimo akciją „Rudeninė švara – mano miestui!“.

Akcija vyksta nuo 2018 m. spalio 22 d. iki lapkričio 18 dienos, tad laukiame įstaigų, įmonių, organizacijų kolektyvų, bendruomenių, daugiabučių namų savininkų bendrijų, nevyriausybinių organizacijų, šeimų ir kiekvieno gyventojo pagalbos.

Visus, norinčiuosius dalyvauti akcijoje, prašome registruotis tinklapyje www.darommarijampole.lt.

Užsiregistravusiems dalyviams bus dalijami specialūs didmaišiai, į kuriuos reikės sukrauti sugrėbtus lapus, didmaišių surinkimą ir išvežimą koordinuos Marijampolės savivaldybės administracijos Aplinkotvarkos ir infrastruktūros skyriaus (J. Basanavičiaus a. 1, 408 kab.) vyriausioji specialistė Violeta Sagaitienė tel. (8 343) 90013, mob. (8 615) 34685, el. p. [email protected]

Visos akcijos metu vyks konkursas, tad siūlome ne tik padirbėti, bet ir užfiksuoti smagiausias, gražiausias, įsimintiniausias akimirkas. Linksmiausios, kūrybiškiausios ir spalvingiausios nuotraukos, gausiausi kolektyvai, didžiausias teritorijas ir daugiausia lapų sugrėbę akcijos dalyviai bus apdovanojami Marijampolės savivaldybės administracijos įsteigtais prizais.

Nuotraukas konkursui prašome siųsti el. paštu [email protected]

Data

2018 Spa 22 - 2018 Lap 01
Įvykęs!

Laikas

08:00 - 17:00

Vieta

Ekologinio švietimo renginiai
Ekologinio švietimo renginiai Marijampole Lithuania 68175
Palikti komentarą su FB