Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Sakralinės muzikos valanda Kybartuose
Sakralinės muzikos valanda Kybartuose

Sakralinės muzikos valanda Kybartuose

Kristupo festivalio muzika atkeliauja tiesiai į Kybartus. Taip, tai to paties festivalio muzika, į kurio koncertus, Vilniuje žmonės renkasi gerokai dar jam neprasidėjus, nes ne visada lieka laisvų vietų.

* Lietuvos ambasadorės Gintės Damušytės dovanos istorija verta atskiro skyriaus mūsų istorijos vadovėliuose. Dovana bus perduodama Kybartų jaunimo centrui.
* Kazickų šeimos emigracija iš Lietuvos vyko per Kybartus ir jų šeimoje mūsų miestas niekada nebuvo pamirštas.
* Yra didelė garbė, kad kiekvienas iš šio renginio elementų vyksta Kybartuose. O tai, kad visi vyksta vienu metu, viename renginyje, tai tiesiog tik patvirtina pasididžiavimą esant iš Kybartų.

TAD JAU ŠĮ SEKMADIENĮ kviečiame susitikti Kybartų Eucharistinio Išganytojo Bažnyčioje vyksiančiame renginyje Katalikų kronikos 50-mečiui paminėti.

12:00 val. Šv Mišias aukos Kard. Sigitas Tamkevičius, “LKB kronikos” idėjos įgyvendintojas bei pirmasis leidinio redaktorius.
13:00 val. Po mišių laukia tenoro Egidijaus Bavikino ir vargonininkės Renatos Marcinkutės Lesieur pasirodymas. Duetas paruošė tiek sakralinės, tiek populiarios muzikos pasirodymą į kurį kvies prisijungti giedoti ir dainuoti kartu kiekvieną renginio svečią.

Renginį vainikuos susitikimas su Kard. Sigitu Tamkevičiumi, Seserimi Bernadeta, buvusia “LKB kronikos” leidinio bendradarbe, šiais metais gavusia Laisvės premiją, bei Pasaulio Kybartiečių Draugijos išrinkta “Metų Kybartiete”, bei Lietuvos ambasadore Ginte Damušyte. Kas yra begalo smagu, jog šį susitikimą moderuos jaunuolis iš Kybartų – 17-metis Džiugas Arštikaitis!

Programa įspūdinga, o kiekviena programos dalis yra viena už kitą įdomesnė bei svarbesnė. Išvardinę keletą įdomių faktų paliksime Jums apsispręsti dėl, kurio iš jų pasakysite sau, kad negalima praleisti tokios progos ir nuspręsite dalyvauti, nes visi jie vienaip ar kitaip susiję su Kybartais.

ESATE VISI LAUKIAMI!

Žymos:

Data

2022 Spa 02
Įvykęs!

Laikas

12:00

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?

Vieta

Kybartų Eucharistinio Išganytojo bažnyčia
Darvino g. 12, Kybartai 70440

Organizatorius

,,Kristupo festivalis"
Palikti komentarą su FB