Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas!“
Saugaus eismo akcija

Saugaus eismo akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas!“

Birželio 9 d. 13–15 val. J. Basanavičiaus aikštėje vyks akcija „Būk saugus, atsargus ir sveikas“.

Akcija skirta atkreipti įvairių eismo dalyvių dėmesį į saugaus eismo svarbą, skatinti visus eismo dalyvius keliuose ir gatvėse elgtis atsakingai, dėvėti ryškiaspalves liemenes, naudoti atšvaitus, automobiliuose segėti saugos diržus, būti atidiems ir gerbti vieniems kitus kelyje.

Veiks saugos diržų ir automobilio apsivertimo imitavimo demonstravimo įrenginiai, kuriuose dalyviai galės išbandyti saugos diržų efektyvumą ir suprasti jų svarbą.

Dalyviai bus supažindinami su įvairiomis saugaus eismo temomis, pvz., kaip taisyklingai naudoti atšvaitus, sužinoti, koks turi būti techniškai tvarkingas dviratis, bei prisiminti dviratininkų saugaus eismo taisykles.

Bus priminta, kaip taisyklingai teikti pirmąją pagalbą, apsauginio šalmo svarba ir pan.

Dėmesys bus skiriamas ir paspirtukų vairuotojams, atkreipiant dėmesį į svarbiausius šių transporto priemonių saugaus dalyvavimo eisme aspektus.

Savo žinias apie saugų eismą galėsite parodyti spręsdami kryžiažodžius, dalyvaudami viktorinose, o geriausiai mokantiems Kelių eismo taisykles bus skirti specialūs prizai, kurie ne tik primins apie dalyvavimą renginyje, bet ir pravers saugiam dalyvavimui eisme.

Kviečiame visus aktyviai dalyvauti!

Data

2023 Bir 09
Įvykęs!

Laikas

13:00 - 15:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės J. Basanavičiaus aikštė

Vieta

Marijampolės J. Basanavičiaus aikštė
J. Basanavičiaus aikštė 1, Marijampolė
Palikti komentarą su FB