„Sena gera lietuviška estrada“

Sena gera lietuviška estrada

VILKAVIŠKIO KULTŪROS CENTRAS

2023 m. balandžio 5 d. 18 val.
SENA GERA LIETUVIŠKA ESTRADA,
DAINUOSIME DRAUGE

Programoje – populiariausios lietuvių kompozitorių estradinės dainos

Dalyvauja:
Solistai: Ieva Goleckytė, Iveta Kalkauskaitė, Viktorija Zeilikovičiūtė, Raimondas Baranauskas, Egidijus Bavikinas (Martynas Beinaris), Giedrius Prunskus (koncerto vedėjas)
Instrumentinė grupė, vadovas Jonas Janulevičius

Kas yra nauja? Tai – gerai pamiršta sena. Bet yra dalykų, kurių nenorime pamiršti, tai – senos, geros dainos, kurių klausosi ir kurias dainuoja ištisos kartos. Nežinome nei dainos pavadinimo, nei autoriaus, bet puikiai mename žodžius ir melodiją: „Tavo mielos akys“, „Žalioj stotelėje“, „Lauksiu tavęs ateinant“, „Du du du, dainuokim po du“, „Švelnus pūkeli, tu žinai“ ir daugelis kitų. Šias dainas kūrė Benjaminas Gorbulskis, Algimantas Raudonikis, Mikalojus Novikas, Mikas Vaitkevičius ir kiti ryškiausi populiariosios muzikos lietuvių kompozitoriai, o dainų istorijas pristatys solistas Giedrius Prunskus.
Kauno valstybinio muzikinio teatro solistai ir puiki instrumentinė grupė kviečia klausytojus prisiminti iki šiol populiarumo neprarandančias praeito amžiaus lietuviškos estrados dainas, anuomet dainuotas ryškiausių atlikėjų, o dabar – spindinčias naujomis spalvomis bei išraiškingomis aranžuotėmis.

Bilietai internetu ir Vilkaviškio KC kasose

Data

2023 Bal 05
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 20:00

Kaina

20 EUR

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?
Vilkaviškio kultūros centras

Vieta

Vilkaviškio kultūros centras
Vytauto g.28, Vilkaviškis LT-70125