Šiurpo parkas Marijampolėje

Šiurpo parkas Marijampolėje

Artėjant jaunimo pamėgtai šventei Helovinui, vis dažniau pagalvojame, iš kur gauti didesnį moliūgą, kad jį būtų galima gražiai išpjaustyti ir papuošti savo namus arba atnešti į Marijampolės Poezijos parke kuriamą šviečiančių moliūgų alėją. Pernai šviečiančių moliūgų alėja sulaukė labai daug išradingai išskaptuotų moliūgų, o vakarais jiems sužibus į Poezijos parką plūdo lankytojai.

Šiemet marijampoliečiams ruošiama dar viena pramoga, kuri „šiurpiai“ pagyvins niūrius rudens vakarus. Marijampolės savivaldybės mero patarėja Agnė Pavelčikienė sako stebinti, kokios minios žmonių plūsta į privačių asmenų sukurtus siaubo parkus ir jau kurį laiką galvojo, kad panašias emocijas sukeliančią atrakciją galima būtų sukurti Marijampolėje: „Nors Helovinas yra labiausiai Amerikoje išpopuliarėjusi šventė, ji prigyja ir pas mus ir yra ypač mėgstama vaikų ir jaunimo. Kad tai tiesa rodo ir prie siaubo parkų nutįsusios didžiulės žmonių minios ir nekantriai pojūčių laukiančios ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų akys. Taip ir gimė mintis – šiais metais ne tik kartu sukurti šviečiančių moliūgų alėją, tačiau ir įkurdinti Šiurpo parką prie Rygiškių Jono gimnazijos stadiono“.

Spalio 26 dieną, trečiadienį, 16 val. kviečiame visus į Poezijos parką. Čia visi kartu papuošime parką savo išskaptuotais moliūgais, o po to prie požeminės perėjos atversime vartus į ŠIURPO parką ir pamatysime, kokie personažai apsigyveno Rygiškių Jono gimnazijos parkelyje.

Organizatoriai sako, kad čia atgis ir pasakų personažai, kurie ir suaugusiems leis į pasakas pažvelgti šiek tiek kitaip, o galbūt ir paspėlioti, iš kokios pasakos jie atkeliavo į mūsų miestą.

ŠIURPO parkas veiks nuo spalio 26 dienos iki lapkričio 3 dienos. Pasakų personažai atgis spalio 28–31 d. 18–20 val.

Šiurpias emocijas kurs: Marijampolės kultūros centras, Marijampolės profesinio rengimo centras, Marijampolės meno mokykla, Zigmantas Baranauskas ir teatro studija „Būk/Tai‘s“.

Data

2022 Spa 26 - 2022 Lap 03
Įvykęs!

Laikas

16:00 - 20:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Poezijos parkas
Marijampolės Poezijos parkas
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Palikti komentarą su FB