Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Socialinių tinklų mokymai: kaip naudoti socialinius tinklus auginant savo verslą
Socialinių tinklų verslui mokymai

Socialinių tinklų mokymai: kaip naudoti socialinius tinklus auginant savo verslą

𝐒𝐨𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢𝐧𝐢𝐮̨ 𝐭𝐢𝐧𝐤𝐥𝐮̨ 𝐦𝐨𝐤𝐲𝐦𝐚𝐢 𝐉𝐮𝐦𝐬 𝐩𝐚𝐝𝐞̇𝐬 𝐩𝐚𝐳̌𝐢𝐧𝐭𝐢 𝐩𝐚𝐠𝐫𝐢𝐧𝐝𝐢𝐧𝐢𝐮𝐬 𝐬𝐨𝐜𝐢𝐚𝐥𝐢𝐧𝐢𝐮𝐬 𝐭𝐢𝐧𝐤𝐥𝐮𝐬, 𝐬𝐮𝐩𝐫𝐚𝐬𝐭𝐢 𝐣𝐮̨ 𝐯𝐞𝐢𝐤𝐢𝐦𝐨 𝐩𝐫𝐢𝐧𝐜𝐢𝐩𝐮𝐬.
Pirmoje dienos dalyje didžiausias dėmesys bus skiriamas Instagram socialinio tinklo veikimo algoritmams ir jo panaudojimo galimybėms aptarti, antroje – Facebook socialiniam tinklui ir jo panaudojimo galimybėms.
Mokymai Jums padės nuspręsti dėl produkto ar paslaugos pristatymo socialiniame tinkle. Galėsite aiškiai nutarti, kokią komunikacijos strategiją pasirinkti bei kaip naudotis įvairiais įrankiais, kad galėtumėte didinti savo žinomumą, skatinti pardavimus ir analizuoti savo veiksmų efektyvumą. Aktyviai derinant teoriją su praktika, po šios dienos Jūs turėsite visą įrankių paketą, kaip atsinaujinti arba susikurti Facebook puslapius ir kaip juos efektyviai panaudoti siekiant savo verslo tikslų.

Mokymus ves:
𝐕𝐚𝐢𝐝𝐚 𝐊𝐞𝐥𝐞𝐫𝐲𝐭𝐞̇-𝐁𝐮𝐫𝐨𝐤𝐢𝐞𝐧𝐞̇ daugiau kaip dešimt metų dirba su lietuviško ir tarptautinio kapitalo įmonėmis komunikacijos ir personalo valdymo srityse. Jos patirtis apima nuo didelių kampanijų kūrimo įvairiems produktams ar paslaugoms iki socialinių iniciatyvų ar partizaninio marketingo projektų.
𝐊𝐚𝐫𝐨𝐥𝐢𝐧𝐚 𝐁𝐚𝐫𝐤𝐚𝐮𝐬𝐤𝐚𝐢𝐭𝐞̇ Instagram socialiniame tinkle žinoma kaip „Sveiki atradimai“ paskyros autorė ir kūrėja. Paskutinius penkerius metus vysto ir administruoja socialinių tinklų paskyras, konsultuoja verslus stiprinant prekės ženklą ir siekiant auginti pardavimus socialinių tinklų pagalba.

𝐁𝐮̄𝐭𝐢𝐧𝐚 𝐫𝐞𝐠𝐢𝐬𝐭𝐫𝐚𝐜𝐢𝐣𝐚! https://forms.gle/8woRvM41y1yYCx3DA

Data

2022 Spa 28
Įvykęs!

Laikas

09:00 - 17:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės turizmo ir verslo informacinis centras ,,SMART Marijampolė"
Vytauto gatvė 17, LT-68299 Marijampolė, Lietuva
Palikti komentarą su FB