Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Styginių instrumentų kvartetas ,,4 STRINGS”
Styginių instrumentų kvartetas 4 STRINGS

Styginių instrumentų kvartetas ,,4 STRINGS”

Štai ką apie save kalba patys “4 STRINGS”: ,,Žmonės įpratę klasikinę muziką girdėti kamerinėse salėse, bet mes, 4Strings, nutarėme šią muziką išlaisvinti ir paskleisti ją gatvėje, kad ji taptų prieinama visiems. Toks mūsų žingsnis buvo įvertintas paprastų praeivių ir sulaukus gausaus publikos susidomėjimo, ryžomės groti įvairiuose renginiuose, nors tokios vizijos iš pradžių neturėjome.

Nors mūsų pavadinimas yra keturios stygos, iš tikrųjų mūsų kolektyvą prilygintume elegantiškam, bet galingam 4 varomųjų ratų automobiliui, kuris važiuoja per pop, rock, filmų muziką ir gali pasiekti net klasikinės muzikos olimpą. Šio ekipažo keleiviai būtumėte jūs ir kelionės eigoje mes jus vežtume jūsų pasirinkta kryptimi.

Mūsų didžiausias privalumas yra tas, kad savo muzikinę karjerą pradėję gatvėje, mes nebijome jokios situacijos, kuri gali įvykti renginyje. Laisvai galime prisiderinti prie programos eigos, laiko, vietos ir publikos, neprarandant kameriniams koncertams būdingos elegancijos.”

,,4 STRINGS” liepos 2 d., šį šeštadienį, 20 val. kviečia susitikti prie Vištyčio ežero, greta pėsčiųjų tako, gluosnių pavėsyje, šalia knygų namelio.

Vištyčio muzikos pakrantė tikisi gero oro. Esant nepalankioms/blogoms oro sąlygoms numatytas atlikėjų pasirodymas neįvyks.

Renginio vietos, oro sąlygų, kitais Vištyčio muzikos pakrantės klausimais Jums padėsime telefonu 8-648-05059.

Renginio metu bus fotografuojama ir filmuojama.

Data

2022 Lie 02
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 22:00

Vieta

Vištytis
Mokyklos g. 2, 70346, Vištytis 70346

Organizatorius

Vištyčio muzikos pakrantė
Palikti komentarą su FB