Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Susitikimas su S. Eidrigevičiumi ir knygos „Meno klajūno eskizai: esė ir kiti tekstai“ pristatymas
Susitikimas su S. Eidrigevičiumi ir knygos pristatymas

Susitikimas su S. Eidrigevičiumi ir knygos „Meno klajūno eskizai: esė ir kiti tekstai“ pristatymas

Birželio 27 d. 18 val. Marijampolės Petro Kriaučiūno viešojoje bibliotekoje (Vytauto g. 22), įvyks susitikimas su tarptautinį pripažinimą pelniusiu menininku, Lietuvos nacionalinės kultūros premijos laureatu STASIU EIDRIGEVIČIUMI (g. 1949) ir jo knygos “MENO KLAJŪNO ESKIZAI: ESĖ IR KITI TEKSTAI” pristatymas.

Renginyje dalyvauja:
– knygos autorius Stasys Eidrigevičius;
– knygos sudarytoja Jūratė Čerškutė;
– knygos leidėja Giedrė Kadžiulytė;
– Malonny prezidentas Ray Bartkus.

Pasaulyje gerai žinomas grafikas, tapytojas, plakatistas, iliustratorius, veido teatro kūrėjas ir vizualios metaforos meistras – šioje mažųjų autobiografinių siužetų knygoje pasirodo ir kaip rašytojas.

MENO KLAJŪNO ESKIZAI – tai trys dešimtys esė – jau ketvirtį amžiaus dailininko rašomi kelionių įspūdžiai ir patirtos istorijos – ir specialiai šiai knygai sukurta, daugiažanrį Stasio kūrybos pasaulį per atskirus žodžius atverianti abėcėlė.

Tekstinį knygos korpusą iliustruoja pirmąkart publikuojami vaizdai iš Eidrigevičiaus eskizų knygelių ir vizualių metraščių.

Kviečiame pabūti su autoriumi ir išgirsti jo pasakojamas istorijas.

Data

2023 Bir 27
Įvykęs!

Laikas

18:00 - 20:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė
Palikti komentarą su FB