Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Susitikimas su socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Justina Jakštienė ir Neįgaliųjų reikalų departamento (NRD) direktorė Eglė Čaplikienė
Neįgalusis

Susitikimas su socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Justina Jakštienė ir Neįgaliųjų reikalų departamento (NRD) direktorė Eglė Čaplikienė

Kviečiame susipažinti su 2024 m. prasidedančia Negalios reforma.

Nuo sausio 1 d. prasideda Negalios reforma. Ja siekiama būti dar arčiau žmogaus su negalia. Visos paslaugos žmonėms bus teikiamos vieno langelio principu. Tuo tikslu, į Asmens su negalia teisių apsaugos agentūrą (Agentūra) apjungiama ne viena institucija, į kurią kiekvieną atskirai šiuo metu turi kreiptis asmuo, kuriam reikalinga pagalba ar paslaugos.

Gruodžio 5 d., rytoj, socialinės apsaugos ir darbo viceministrė Justina Jakštienė ir Neįgaliųjų reikalų departamento (NRD) direktorė Eglė Čaplikienė Marijampolės Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyboje (NDNT), Kriaučiūno g. 2, Marijampolė, pristatys būsimus pokyčius.

Kviečiame Jus 15:45 val. Marijampolės NDNT, Kriaučiūno g. 2, susitikti ir iš pirmų lūpų išgirsti visus atsakymus apie būsimus pokyčius, padiskutuoti, užduoti klausimų SADM viceministrei J. Jakštienei ir NRD direktorei E. Čaplikienei.

Vizito NDNT tikslas – įstaigos darbuotojams pristatyti nuo 2024 m. juos paliesiančius struktūrinius įstaigos pokyčius, kurie yra Negalios reformos dalis.

Data

2023 Gru 05
Įvykęs!

Laikas

15:45 - 17:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Marijampolės Neįgalumo ir darbingumo nustatymo tarnyba
Kriaučiūno g. 2, Marijampolė
Kategorijos
Palikti komentarą su FB