Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas „Šv. Jurgio meno sezono“ atidarymas: miuziklo muzikos vakaras
VIII Tarptautinis Šv. Jurgio meno sezonas.

„Šv. Jurgio meno sezono“ atidarymas: miuziklo muzikos vakaras

„Festivalio planus pradedame dėlioti labai iš anksto. Negaliu pasakyti, kad buvo ramu, laikai juk tokie, neramūs. Iš pradžių galvojome apie pandemiją ir karantiną, vėliau – apie Rusijos karą Ukrainoje. Atrodė, kad mūsų planai bet kurią akimirką gali sugriūti“, – sako kultūrinio projekto „Šv. Jurgio meno sezonas“ sumanytojas ir organizatorius E. Seilius.

 

Galiausiai nusprendęs, kad kultūrinis gyvenimas turi teisę gyvuoti bet kokiomis sąlygomis, festivalio organizatorius Marijampolėje ir šiais metais nuleidžia įspūdingą, tarptautinį klasikinės muzikos, džiazo atlikėjų desantą. „Visada ieškau muzikos, kuri galėtų sudominti įvairaus amžiaus, skirtingą muziką mėgstančius klausytojus. Vienintelė sąlyga – turi būti profesionalu, skoninga ir atliekama gyvai“, – teigia programos sudarytojas E. Seilius.

 

„Šv. Jurgio meno sezonas“ Marijampolėje bus atidarytas birželio 8 dieną. Marijonų vienuolyno sode jis prasidės miuziklo muzikos vakaru, kuriame dainuos žinomi šio žanro atlikėjai: Viktorija Streiča, Raimondas Baranauskas, Sandra Lebrikaitė, Karolina Rasten ir kiti. Gros „Simfo-Jazz“ orkestras, kuriam diriguos Jonas Janulevičius. Miuziklo vakarą ves aktorius Gintaras Mikalauskas.

Data

2022 Bir 08
Įvykęs!

Laikas

20:00

Vieta

Marijampolės Marijonų vienuolyno sodas
J. Bendoriaus g. 3, Marijampolė 68309