Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Teatralizuoti garsiniai pasakų skaitymai
Teatralizuoti garsiniai pasakų skaitymai - JUOKO BANGOS

Teatralizuoti garsiniai pasakų skaitymai

Ketvirtadienį per Vytauto Didžiojo parką nuvingiuos juoko bangos. Skaitysime šmaikščias istorijas ir juoksimės į valias, o gal net ir prakaitą brauksime. Juk juoktis – rimtas darbas!

Juoko joga – nuostabi praktika, kurios metu žvelgdami vienas kitam į akis, gardžiai juokiamės be jokios priežasties ir artimai patiriame džiugesį. Juokas inicijuojamas pratimų forma žmonių grupėje, o palaikant akių kontaktą ir žaismingumą jis greitai virsta spontanišku ir užkrečiančiu.

Ši praktika apjungia juoko pratimus, emociją ir jogos kvėpavimą, kas ir suteikia mums žvalumo ir teigiamos energijos. Juoko jogos užsiėmimai paremti faktu, kad mūsų kūnas nejaučia skirtumo tarp realaus ar imituojamo juoko. Šiuo atveju gauname tą pačią fiziologinę ar psichologinę naudą.

Čia nereikia bandyti būti smagiu ar linksmu. Žmonės nustemba supratę, kad juokas gali gimti savaime ir tapti tokiu užkrečiamu.

Renata Mauzienė – Nuo 2019 m. rugpjūčio mėn. sertifikuota Joga Nidra instruktorė. Nuo 2020 m. balandžio mėn. sertifikuota Yin Joga instruktorė. Nuo 2021 m. rugsėjo mėn. sertifikuota Juoko jogos instruktorė. Nuo 2022 m. balandžio mėn. Vaikų jogos instruktorė. Nuo 2024 m. birželio mėn. Hatha jogos instruktorė. Nuo 2021 m. dirbo projekte ,,Geros savijautos programa mokiniams“, vaikams mokyklose vedžiau juoko jogą, komandiškumo pagrindus ir streso valdymo praktikas. Viso projekto metu susitikau ir padirbėjau su 500 vaikų. Nuo 2023 m. vasario mėn. vedanti unikalias Lietuvoje Yin jogos online ryto treniruotes. Daugiau apie online Yin jogą – www.onlinejoga.lt

Nepamirškite pledo ir geros nuotaikos!
Esant nepalankioms oro sąlygoms renginys vyks Petro Kriaučiūno viešosios bibliotekos Didžiojoje salėje (II aukštas).

Dalyvaudami sutinkate, kad renginys bus fotografuojamas/filmuojamas ir viešinamas.

Projektą „Knyginėtojai“ finansuoja Lietuvos kultūros taryba ir Marijampolės savivaldybė

Data

2024 Lie 11
Įvykęs!

Laikas

15:00 - 16:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Vytauto Didžiojo parkas
Vytauto Didžiojo parkas
P. Kriaučiūno g. 26, Marijampolė 68296
Kategorijos
Palikti komentarą su FB