Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Teatro komedija „TAI KADA VAIKAI?”

Teatro komedija „TAI KADA VAIKAI?”

„Tai kada vaikai?“ nėra paprastas klausimas, o veikiau mūsų kultūros paveldo dalis. Tai mėgstamiausias tetos Daivos juokelis, didžiausias Tavo tėvų galvos skausmas, paskutinis jūsų nepriklausomo gyvenimo atspindys.

Aistė (G. Glemžaitė) – 30-metė vestuvių planuotoja, kuri nekenčia vestuvių. Marius (Repšys) – 38-erių elektrikas. Geras ir nuolankus, tačiau ne itin patrauklus vyras. Pora nuomoja ankštą butą Vilniaus senamiestyje, kuris iš tikro jiems kiek per brangus. Gyvenimas labai nelepina, bet tikrai ir neskriaudžia – visko kaip ir užtenka, tačiau iki pilnatvės lyg ir kažko trūksta. Laikrodis tiksi. Tik neaišku kam labiau – ar minėtai porai, ar Aistės šeimai. Atrodo, jog visų mintyse – tik vienas klausimas: tai ar sulauksime tų pabiručių, ar ne?!

Spektaklis narplios dažnai porai pažįstamą situaciją, kurioje ne vienas atpažins save. Ar gali du žmonės laimingai gyventi be vaikų? Ar be vaikų galima patirti „didįjį gyvenimo džiaugsmą“? O gal laikas pasiduoti spaudimui ir pabandyti? Jei taip, ar jau laikas susituokti ir prisiekti amžiną meilę?!

Komediją režisuoja daugybę sėkmingų darbų teatre bei kine sukūręs Dainius Kazlauskas. „Tai kada vaikai?“ prodiuseriai žiūrovams žada aštrų humorą, netikėtus ir pažįstamus siužeto vingius, intriguojančią pabaigą bei puikų garso takelį.

Specialiai šiam spektakliui sukurtuose vaizdo epizoduose, kurie bus rodomi pasirodymo metu, išvysite Lietuvos kino ir teatro žvaigždyną. Kas šie aktoriai sužinosite teatro salėse visoje Lietuvoje jau nuo 2024-ųjų sausio mėnesio. Bilietai jau prekyboje – http://www.taikadavaikai.lt


____________________

Norint įsigyti daugiau nei 10 bilietų, prašome kreiptis [email protected]
Durys atidaromos: 17:00 val.
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: 16 metų
Nuolaidos: nėra

____________________

APIE ORGANIZATORIŲ:
Vabalo filmai, UAB

Dvaro g. 50, Meiskių k., LT-96278, Klaipėdos r., Lietuva
Įmonės kodas 304064590
PVM kodas LT100009574815
El. paštas: [email protected]
Telefono nr.: +37065929702
Interneto puslapis: www.vabalofilmai.lt

Data

2024 Spa 09

Plačiau

BILIETAI
Kategorijos
BILIETAI
Palikti komentarą su FB