Teatro komedija „UOŠVIS”

Legendinis šoumenas Arūnas Valinskas grįžta į teatro sceną! Vienas garsiausių šalies stand-up comedy meistrų Mantas Bartuševičius joje debiutuoja. O talentingoji aktorė Vaida Baranovė stoja tarp šių vyrų ir jau tuoj taps mėgstamiausia raudonplauke šalyje. Šią kompaniją jau netrukus išvysite naujoje teatro komedijoje „Uošvis“. Scenarijaus autorius – Tadas Vidmantas, spektaklį režisuoja ne vieną teatro aikštelių hitą sukūręs Balys Latėnas.

Rasti drąsos pasipiršti mylimajai tikrai nėra lengva užduotis. Kartais atidėlioti verčia abejonės dėl jausmų, kartais – finansinės ar kitos buitinės problemos, tačiau kartais būna ir taip, jog didžiausiu piršlybų iššūkiu tampa… jaunosios tėvas.

Jurgis (M. Bartuševičius) – tai savimi pasitikintis jaunas istorijos mokytojas, svajojantis tapti rašytoju. Jo mylimoji Vika (V. Baranovė) – interjero dizainerė. Nors folkloras teigia, jog kur du – trečio nereikia, šioje situacijoje be trečio išsiversti nepavyks… Vikos tėvas Raimundas (A. Valinskas) – buvęs „saugumietis“, turtingas ir itin griežtas vyras. Akivaizdu, jog Jurgis, norėdamas vesti jo dukrą, turės gerokai paprakaituoti…

Kodėl vienas kitą mylintys žmonės renkasi gyvenimą melo pinklėse? Ar gimę skirtinguose laikmečiuose gali rasti bendrą kalbą? Ar jaunų žmonių meilė vis dar gali nugalėti visus sunkumus?

Nauja, intriguojanti, aštraus humoro teatro komedija “Uošvis” savo kelionę po teatro sales visoje Lietuvoje pradeda jau balandžio 21 d.

_____________________________
INFORMACIJA: 

Norint įsigyti daugiau nei 10 bilietų, prašome kreiptis [email protected]
Durys atidaromos: 17:00 val.
Renginio trukmė: 1 val. 30 min.
Pertraukos: nėra
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne
Amžiaus cenzas: 16 metų
Nuolaidos: nėra

_____________________________
APIE ORGANIZATORIŲ:

Vabalo filmai, UAB

Dvaro g. 50, Meiskių k., LT-96278, Klaipėdos r., Lietuva
Įmonės kodas 304064590
PVM kodas LT100009574815
El. paštas: [email protected]
Telefono nr.: +37065929702
Interneto puslapis: www.vabalofilmai.lt

 

 

Data

2024 Lap 23

Plačiau

BILIETAI
Kategorijos
BILIETAI
Palikti komentarą su FB