Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Tomo Bagdonavičiaus koncertas Kudirkos Naumiestyje!
Tomo Bagdonavičiaus koncertas Kudirkos Naumiestyje!

Tomo Bagdonavičiaus koncertas Kudirkos Naumiestyje!

Muzikinis pasimatymas su T. Bagdonavičiumi Kudirkos Naumiestyje!

Sausio 26 d., ketvirtadienį, 20.00 val. kylanti žvaigždė, nuoširdusis dainininkas Tomas Bagdonavičius atvyksta į Šakių kultūros centro Kudirkos Naumiesčio padalinį!

Kviečiame visus Kudirkos Naumiesčio bei aplinkinių miestelių gyventojus smagiu bei nuoširdžiu muzikiniu pasimatymu praskaidrinti ketvirtadienio vakarą!

Bilietus platina Kudirkos Naumiesčio padalinys (Dariaus ir Girėno g. 30; 8 618 76671). Bilieto kaina TIK 7€ (vaikams iki 3m nemokamai). Renginio dieną bilietai po 9€.

Tomas Bagdonavičius – ne toks, kokį jį pažįstame iš žiniasklaidos. Skambios antraštės ir pikantiškos dainos buvo skirtos tik atkreipti visuomenės dėmesį. Atlikėjas nebijo rizikuoti ir, kas kitiems atrodo nepasiekiama, Tomui – tik dar vienas laiptelis aukštyn link tikslo – didžiosios scenos.

Iš tiesų Tomas – labai nuoširdus ir paprastas žmogus, turintis muzikinį išsilavinimą. Vestuvėse pradėjo dainuoti nuo 16 metų ir pamilo muziką visam gyvenimui. Prieš kelis metus pristatęs keletą skandalingų dainų, dabar Tomas kuria naują repertuarą ir nori parodyti kitą savo pusę

Data

2023 Sau 26
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 21:30

Kaina

7 - 9 EUR.

Vieta

Kudirkos Naumiesčio kultūros namai
Dariaus ir Girėno g. 30, Kudirkos Naumiestis 71317
Kategorijos