Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Tomo Lagūnavičiaus „VAIZDAS NESVARBU: SVARBU, KOKIA KAINA!“ parodos atidarymas
Tomo Lagūnavičiaus „VAIZDAS NESVARBU - SVARBU, KOKIA KAINA“ parodos atidarymas

Tomo Lagūnavičiaus „VAIZDAS NESVARBU: SVARBU, KOKIA KAINA!“ parodos atidarymas

Birželio 13 d., ketvirtadienį, 17 val. Šakių kultūros centre vyks tarpdisciplininio meno atstovo Tomo Lagūnavičiaus „VAIZDAS NESVARBU: SVARBU, KOKIA KAINA!“ parodos atidarymas.

Parodos atidarymo metu menininkas Tomas Lagūnavičius skaitys paskaitą „Šiuolaikinio meno rinka ir tendencijos. Kaip kurti šiuolaikinį meną? “.

„Paroda yra apie pasikeitusias tendencijas šiuolaikinio meno rinkoje. Šiuo metu susiformavo tokia situacija, kad vizualinių vaizdų yra per daug. Ir neaišku, kaip toliau paveiks meno rinką dirbtinis intelektas ir kt.. Todėl ir pasirinkau provokuojančią parodos temą „Vaizdas nesvarbu: svarbu, kaina!“ Parodos atidarymo metu planuoju skaityti pranešimą tema „Šiuolaikinio meno rinka ir tendencijos. Kaip kurti šiuolaikinį meną?”, kurio metu bandysiu išprovokuoti diskusiją ir nuomonių pasidalinimą šiuo klausimu. Pranešimas bus iliustruojamas parodoje esančiais meno darbais. Esu baigęs Praktinės filosofijos magistrantūros studijas VDU. Viena iš mane dominančių sričių yra meno filosofija ir socialinė kritika. Maloniai kviečiu į parodos atidarymą.“- apie parodos koncepciją pasakoja T. Lagūnavičius.

Paroda Šakių kultūros centre bus eksponuojama nuo birželio 3 d. iki birželio 28 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

RENGINYS NEMOKAMAS

Data

2024 Bir 13 - 28
Įvykęs!

Laikas

17:00 - 17:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Šakių kultūros centras
Šakių kultūros centras
Nepriklausomybės g. 7, LT – 71122 Šakiai
Kategorijos
Palikti komentarą su FB