Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Ukrainos trumpų filmų programa II („Naktinis greitasis traukinys“ (Nichnyy shvydkyy), „Liūdni portretai“ (Sumni portret), „Pelikano dėsnis“ (Zakon pelikana)) (Ukraina, drama)

Ukrainos trumpų filmų programa II („Naktinis greitasis traukinys“ (Nichnyy shvydkyy), „Liūdni portretai“ (Sumni portret), „Pelikano dėsnis“ (Zakon pelikana)) (Ukraina, drama)

Įgarsinimas: Ukrainiečių k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: Nenurodyta
Sukurta: Ukraina
Režisierius: Įvairūs režisieriai
Trukmė: 1 Val. 20 min.
Programą sudaro:

Naktinis greitasis traukinys
Nichnyy shvydkyy

Rež. Marina Artemenko, Oksana Artemenko
2019 \ Ukraina \ liet. subt. \ 26 min.

Naujųjų metų naktį žurnalistė Tania patenka į visiškai pilną traukinį. Kitas keleivis jai užleidžia vietą patikėjęs, kad ši esanti chirurgė ir rytoj atliekanti svarbią operaciją. Tačiau Tanios kupė sėdi neblaivus teisininkas Tolia, kuriam, traukiniui stabdant, lagaminas nupjauna pirštą. Dabar Tania turi išgelbėti nukentėjusiojo gyvybę.

Liūdni portretai
Sumni portret

Rež. Vitalij Kikot
2021 \ Ukraina \ liet. subt. \ 29 min.

Trys provincijos miestelio gyventojai dirba mažame prekybos centre. Paša ir Hrihorijus – apsaugos darbuotojai, Anželika aptarnauja kasoje. Paša gyvena su Anželika, tačiau jų santykiai žlunga. Jis pavydi Hrihorijui, su kuriuo ji lyg tyčia dirba naktinėje pamainoje ir sugalvoja planą, kaip iš naujo sužavėti  mylimąją.

Pelikano dėsnis
Zakon pelikana

Rež. Jevhenija Fikarra
2016 \ Ukraina \ liet. subt. \ 21 min.

Ukrainos rytai. Maža mergaitė ir jos tėtis slepiasi rūsyje su kitais žmonėmis, tarp jų yra berniukas, kuris neteko tėvų. Mergaitė bando su juo susidraugauti, tačiau kelią į jų draugystę užkerta daugybė kliūčių.

Ukrainos filmų savaitgalio programoje pristatomi trumpametražiai šiandien kuriančių, debiutuojančių režisierių filmai ir specialusis istorinės dramos „Juodas varnas“ seansas.

Organizatorius labdaros fondas „Torban“.

Žymos:

Data

2022 Spa 29
Įvykęs!

Laikas

17:15 - 18:35

Kaina

4,80

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Spindulio kino teatras
Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos
Palikti komentarą su FB