Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Vasaros kinas lauko LED ekrane „Paradas“
Filmas „Paradas“

Vasaros kinas lauko LED ekrane „Paradas“

Rugpjūčio 17 dieną 19 val. kino teatre “Spindulys” – VASAROS KINAS po atviru dangumi kino teatro “Spindulys” LED lauko ekrane su kultiniu rež. Tito Lauciaus filmu “Paradas”. Po filmo peržiūros – susitikimas ir diskusija su filmo režisieriumi Titu Lauciumi. Visus marijampoliečius ir miesto svečius kviečiame “atsinešti” gerą nuotaiką ir pasimėgauti geru lietuvišku kinu kartu! *

* Esant blogam orui, seansas vyks didžiojoje kino salėje.

ĮĖJIMAS LAISVAS. Kvietimų įsigyti nereikia.
DĖMESIO! Rekomenduojame turėti savo kėdutę, nes turimų sėdimų vietų skaičius yra ribotas.

Apie filmą:
Praėjus 26 metams po skyrybų, Miglė sulaukia keisto buvusio vyro skambučio. Norėdamas Dievo akivaizdoje vesti savo naująją merginą, Eimantas paprašo Miglės išsiskirti dar kartą. Dabar per „Bažnytinį teismą“ – vienintelę instituciją, galinčią bažnytinę santuoką paskelbti negaliojančia. Ilgo ir varginančio teismo proceso metu, Miglė ir Eimantas tampa vis labiau artimi.
„Paradas“ – pilna ironijos ir absurdiškų situacijų nestokojanti Tito Lauciaus komedija. Pagrindinius vaidmenis atliko Rasa Samuolytė ir Giedrius Savickas. Filme taip pat vaidina: Kostas Smoriginas, Kęstutis Jakštas, Valentin Novopolskij ir kiti.

Filmas “Paradas” 2023 m. nacionaliniuose kino apdovanojimuose “Sidabrinė gervė” nominuotas net 8 “Sidabrinės gervės” statulėlėmis ir tapo nugalėtoju Metų geriausios aktorės kategorijoje (Rasa Samuolytė) ir Metų geriausio scenarijaus autoriaus kategorijoje (Titas Laucius).

Filmas bus rodomas lietuvių kalba.
Vieta: kino teatro “Spindulys” LED lauko ekranas (Kauno g. 13, Marijampolė)

Informuojame, kad renginio metu žiūrovai bus fotografuojami ir filmuojami.

Data

2023 Rgp 17
Įvykęs!

Laikas

19:00 - 22:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Spindulio kino teatras

Vieta

Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos
Palikti komentarą su FB