Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Filmas „Vienišiausias vaikinas Žemėje“

Filmas „Vienišiausias vaikinas Žemėje“

Įgarsinimas: Anglų k. LT subtr.
Amžiaus cenzas: N-13
Sukurta: D.Britanija
Režisierius: Martin Owen
Vaidina: Hero Fiennes Tiffin, Max Harwood, Ashley Benson
Trukmė: 1 Val. 30 min.

Nuo spalio 28 dienos kino teatruose – šokiruojanti siaubo komedija „Vienišiausias vaikinas Žemėje“ – linksmai apie vienatvę ir geriausius draugus zombius, kai aplinkui nėra nei vieno žmogiško draugo.

Oliveris (akt. Max Harwood) kartu savo mama gyvena mažame miestelyje. Jis – tikras atsiskyrėlis, retai kada išeina iš namų, o vienintelė jo pramoga – mėgstamas serialas. Taip ir būtų gyvenęs Oliveris, bet viena dieną netikėtai miršta mama ir viskas apsiverčia aukštyn kojom. Socialinė darbuotoja grąsina atiduoti jį naujos šeimos globon, jei šis pats nesusiras naujos šeimos ar draugų. Va čia linksmybės ir prasideda!

Oliveris taip ir padaro – apsilankęs vietinėse kapinaitėse ima ir išsikasa … tėtį, mamą, brolį (seksualusis Hero Tiffin iš filmo „After“), sesutę ir net šuniuką. O prabudęs ryte randa juos visus linksmai besišnekučiuojančius ir gaminančius pusryčius jo namuose. Ir visai nesvarbu, kad naujoji šeima truputuką svirduliuoja, skleidžia keistą kvapą ir, kai to mažiausiai reikia, jiems krenta galūnės. Kas galėjo pagalvoti, kad su naujais papuvusiais draugais gali būti taip linksma! Jie valgo picą, geria „Coca colą“, taiso mašinas ir yra tiesiog tobula šeima! Su jais Oliveris išmoksta šokti, juoktis, nieko nebijoti ir būti savimi!

Crazy komedija – derinukas visiems tiems, kas mėgsta siaubą ir smagiai kvatotis kino salėje.

Grafikai

Trečiadienis

19:30
2022-11-02
Didžioji salė

Ketvirtadienis

19:30
2022-11-03
Didžioji salė

Data

2022 Lap 03
Įvykęs!

Laikas

19:30 - 21:00

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?

Vieta

Spindulio kino teatras
Spindulio kino teatras
Kauno g. 13, Marijampolė 68178
Kategorijos
Palikti komentarą su FB