Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Virtualios realybės filmas „Angelų takais”
VR filmas ANGELŲ TAKAIS

Virtualios realybės filmas „Angelų takais”

Sulaukus neįtikėtino skambučių ir norinčiųjų dalyvauti antplūdžio vos paskelbus apie renginį, 𝙧𝙚𝙜𝙞𝙨𝙩𝙧𝙖𝙘𝙞𝙟𝙖 𝙨𝙩𝙖𝙗𝙙𝙤𝙢𝙖, visos vietos užimtos.

Realios virtualybės festivalio metu kviečiame į Mikalojaus Konstantino Čiurlionio kūrynių motyvais paremto virtualios realybės filmo „Angelų takais” peržiūras!

Filmo seanso metu išvysite net 60 Mikalojaus Konstantino Čiurlionio paveikslų! Kuriant šį virtualios realybės filmą buvo svarbu ne tik perkelti paveikslus į virtualią realybę, bet ir perteikti emocinę pusę: pasiekti, kad žiūrovas patirtų tai, ką menininkas norėjo perduoti savo kūryba.

Filmo seansas trunka iki 30 minučių.

Seansai vyks lapkričio 26 d. 11.00 val., 12.00 val., 13.00 val. ir 14.00 val.

Neužtikrintai žadame, jog renginio dieną, jei neatvyks iš anksto užsiregistravę žmonės, galėsite sudalyvauti filmo peržiūroje.

Filmo peržiūros nemokamos.

Informacija apie festivalio renginius nuolat atnaujinama, tad sekite naujienas!  𝐰𝐰𝐰.𝐦𝐚𝐫𝐯𝐛.𝐥𝐭

Festivalis organizuojamas įgyvendinant Marijampolės savivaldybės finansuojamą projektą „Festivalis Reali virtualybė”, taip pat bendradarbiaujant su festivalio bičiuliu Europe Direct Marijampolė centru.

Renginių metu bus fotografuojama, fotografijos viešinamos viešosios bibliotekos interneto svetainėje ir socialinių tinklų paskyrose.

Data

2022 Lap 26
Įvykęs!

Laikas

11:00 - 11:30

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė
Palikti komentarą su FB