Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Vyganto Kazlausko koncertas „Meno skambesiai“
Vyganto Kazlausko koncertas

Vyganto Kazlausko koncertas „Meno skambesiai“

Kviečiame į baigiamąjį DRAUGYSTĖS KULTŪROS FORUMO renginį!

Meno apsuptyje, tarp kraštietės dailininkės Skirmantės Makarevičienės tapybos darbų, Draugystės bibliotekoje skambės dainuojamoji poezija. Svečiuosis Vygantas Kazlauskas – dainuojantis gydytojas, bardas.

Atlikėjas Vygantas savo gerbėjus kas kartą džiugina romantiškomis meilės baladėmis ir nostalgiškomis prancūzų dainomis. Jis Lietuvos publikai žinomas kaip muzikinių televizijos projektų dalyvis, autorinių dainų atlikėjas, sukūręs ne vieną dešimtį dainų ir baladžių.

Gyvenęs ir mokęsis Prancūzijoje, puikiai dainuoja ir šios šalies autorių dainas originalo kalba. Atlikėjas su publika nuoširdžiai dalijasi savo jausmais ir prisiminimais taip leisdamas save pažinti kaip prisiekusį romantiką ir menininką. „Gimiau mieste, augau ant asfalto, mačiau šaligatvių plyšiuose pražydusias gėles, – taip apie save pasakoja dainininkas. – Muzikoje nuolat ieškau saviraiškos galimybių ir naujų potyrių, kuriuos su džiaugsmu perteikiu savo klausytojams”.

Vygantas taip pat yra įvairių muzikinių renginių organizatorius bei režisierius, masinių švenčių scenarijų autorius, režisavo Respublikines dainų šventes ir daugiatūkstantinius koncertus tiek Vilniuje, tiek kituose Lietuvos miestuose.

Renginys yra projekto „Draugystės kultūros forumas“, kurį finansuoja Marijampolės savivaldybės administracija ir Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka, viena iš dalių.

Data

2022 Bir 16
Įvykęs!

Laikas

16:00

Vieta

Draugystės biblioteka
Draugystės biblioteka
Draugystės g. 5, Marijampolė 68255
Palikti komentarą su FB