Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas „WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?“
Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti

„WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?“

Birželio 18 d. 14 val. kviečiame dalyvauti dr. Agnės Kajackaitės knygos „WO/MEN. Ar moterys ir vyrai išties tokie skirtingi, kaip įprasta manyti?“ pristatyme.

Dažnai tenka girdėti, kad mergaitėms prasčiau sekasi tikslieji mokslai. Kad moterys – lyg užsuktos melagės, šį amatą įvaldžiusios geriau nei kitos lyties atstovai, bent iki susiduriant su reikšmingomis piniginėmis aferomis – čia estafetę, regis, perima vyrai. Arba kad vyrai ne tokie jautrūs ir empatiški kaip tariamos jų oponentės. Kad jie labiau mėgsta rizikuoti, o moterys visad atsitraukia, linksta į saugesnius pasirinkimus. Su lytimi susiję mitai be galo gajūs. Jie sklinda kosminiu greičiu, nors dažnai neturi tvirtesnio pagrindo ar aiškių įrodymų. Vis dėlto dažnai jais patikime.

Elgsenos ekonomistės Agnės Kajackaitės nuomone, tokie teiginiai privalo būti grindžiami mokslu. Todėl knygoje „WO/MEN” ji meta iššūkį nusistovėjusiems įsitikinimams ir kviečia skaitytojus bei skaitytojas į savo ir kitų tyrėjų laboratorijas visame pasaulyje, kur, remdamasi mokslinėmis įžvalgomis, eksperimentais ir kasdiene aplinka, kvestionuoja įsigalėjusius mitus – gal iš tiesų viskas nėra tik juoda ir balta?

Išskirtinė galimybė daugiau sužinoti ne tik apie save, bet ir geriau suprasti tos pačios bei priešingos lyties atstovus. Iki pasimatymo bibliotekoje!

Data

2023 Bir 18
Įvykęs!

Laikas

14:00 - 16:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Šakių viešoji biblioteka
Gimnazijos g. 1, Šakiai 71115
Palikti komentarą su FB