Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas XII Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“: Vladas Bagdonas
Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“

XII Dainuojamosios poezijos festivalis „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“: Vladas Bagdonas

2023 m. liepos 20 d. 20 val. į dainuojamosios poezijos festivalį „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj“ Marijampolėje su autorine dainų programa atvyksta Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatas, dainuojantis aktorius Vladas Bagdonas.

Žiūrovų lauks netikėtas duetas scenoje – prie maestro prisijungs kompozitorius, pianistas Audrius Balsys, ir kartu jie pristatys „Bagdoniškų dainų“ programą. Joje skambės ir senos, gerbėjų mėgiamos, ir visiškai naujos dainos, meistriškai papuoštos kompozitoriaus A. Balsio aranžuotėmis.

Kaip tos dainos suskambės dabar, kokių naujų spalvų įgaus, nupūtus nuo jų laiko dulkes, apie ką rašo ir apie ką dainuoja šiandieninis Vladas Bagdonas – tai paslaptis, kuri bus atskleista tik koncerto metu.

„Bagdoniškų dainų“ programa, kuri scenoje sujungs du grandus, taps maloniu atradimu muzikinio skonio gurmanams. Profesionalaus pianisto apgroti kūriniai suteiks svorio ir spalvų „bagdoniškai“ kūrybai, o Meistro hipnotizuojantis, žemas balsas nepaliks abejingų.

Data

2023 Lie 20
Įvykęs!

Laikas

20:00 - 21:30

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės Poezijos parkas

Vieta

Marijampolės Poezijos parkas
Vilkaviškio g. 2, Marijampolė 68175
Palikti komentarą su FB