Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Žemosios Panemunės dvaro skaitymo festivalis „Skaitymai žydinčiame sode“
Žemosios Panemunės dvaro skaitymo festivalis „Skaitymai žydinčiame sode“

Žemosios Panemunės dvaro skaitymo festivalis „Skaitymai žydinčiame sode“

Ypatingame Žemosios Panemunės dvare susitinka istorinė paslaptis ir natūralus gamtos grožis. Tiek literatūra, tiek porcelianas visada buvo neatsiejama dvaro gyvenimo dalis, kurią kviečiame patirti kartu. Gegužės 20 d. 12.00–18.00 val. Žemosios Panemunės dvare, žydinčiame dvaro sode, turėsite galimybę patirti naujų įspūdžių: susipažinti su „Literatūrinių pojūčių salonu“, „Trapia porceliano pasaka“ ir kitomis unikaliomis iniciatyvomis.

Skanausite totorinio grikio arbatą, galėsite pažaisti virtualų žaidimą „Knygos kelias“, pasigaminti mažo formato užrašų knygelę, patirti Orakulo malonų netikėtumą, įsiamžinti unikalioje knygų instaliacijos erdvėje, sudalyvauti „Aklam pasimatyme su knyga“.

Atvykite susipažinti ir patirti naujų įspūdžių!

Daugiau apie renginio programą čia 

Renginys nemokamas. Norintiems patirti ypatingą žydinčio dvaro sodo nuotaiką – rekomenduojame į dvarą atvykti su savo patogiu paklotu ir pikniko krepšiu.

Renginio metu bus fotografuojama ir / ar filmuojama, todėl informuojame, kad jūs galite būti matomi renginio nuotraukose ar vaizdo įrašuose, kurie gali būti paskelbti įvairiose medijos priemonėse

Data

2023 Geg 20
Įvykęs!

Laikas

12:00 - 18:00

Etiketės

Kas vyksta Šakiuose?

Vieta

Žemosios Panemunės dvaras
Kalno g. 5, 71217, Žemoji Panemunė