Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Žingsnių iššūkis „Aktyvus Vilkaviškis“ rugsėjo 18–22 d.
Europos sporto savaitė Vilkaviškyje

Žingsnių iššūkis „Aktyvus Vilkaviškis“ rugsėjo 18–22 d.

Kviečiame aktyviai praleisti Europos sporto savaitę “Beactive 2022”!

Asociacija „Startas Vilkaviškio kraštui“ ir šokio studija „Šokantys bateliai“ Europos sporto savaitę „BEACTIVE“ kviečia pasitikti dalyvaujant žingsnių iššūkyje „Aktyvus Vilkaviškis“.

Kaip dalyvauti? Iššūkyje dalyvauja komandos po 5 žmones. Suformuokite savo komandą iš šeimos, draugų, darbo kolektyvo narių. Sugalvokite komandos pavadinimą, užpildykite registracijos anketą https://forms.gle/nrtYJ2CUvTvG5bqn8 iki rugsėjo 16 d. 12.00 val. Svarbu iki to laiko atsiųsti komandos pavadinimą, žmones į komandą dar galėsite rinkti iki rugsėjo 18 dienos.

Kada ir kaip žingsniuojame? Žingsniuojame nuo sekmadienio, rugsėjo 18 d. iki ketvirtadienio, rugsėjo 22 d. (imtinai). Visų komandos narių žingsniai sumuosis!

Kas bus po to? Rugsėjo 23 dieną visas komandas kviečiame dalyvauti bendrame komandų žygyje “Žingsniuokime kartu” ir baigiamąjame “Beactive” renginyje Vilkaviškio sporto ir pramogų centre. Daugiausiai žingsniukų surinkusios komandos bus apdovanotos specialiai įsteigtais rėmėjų prizais.

Kokie artimiausi žingsniai?:
• Laukiame komandų pavadinimų iki iki rugsėjo 16 d. 12.00 val. iš komandų kapitonų, užpildant anketą https://forms.gle/nrtYJ2CUvTvG5bqn8
• Rugsėjo 17 dieną komandų kapitonai gaus informaciją, kaip prisijungti prie iššūkio mobilioje programėlėje, ir šią informaciją galės nusiųsti visiems komandos nariams, kad jie taip pat galėtų susirasti savo komandą mobilioje programėlėje ir prisiregistruoti prie jos.
• Rugsėjo 18 d. – STARTAS.
• Rugsėjo 22 d. – FINIŠAS.
• Rugsėjo 23 d. 18.00 bendras komandų žygis “Žygiuokime kartu!“ ir baigiamasis Beactive renginys, kurio metu apdovanosime visus dalyvavusius žingsnių iššūkyje.

Data

2022 Rgs 18 - 23
Įvykęs!

Laikas

08:00 - 18:00

Etiketės

Kas vyksta Vilkaviškyje?

Vieta

Vilkaviškis
Gedimino g. 5, Vilkaviškis 70143
Palikti komentarą su FB