Pagrindinis Renginių archyvas - Sūduvos Gidas Žolelės – ir sveika, ir skanu. Svečiuose biologė, žolininkė Monika Smilgytė
Žolelės – ir sveika, ir skanu. Svečiuose biologė, žolininkė Monika Smilgytė

Žolelės – ir sveika, ir skanu. Svečiuose biologė, žolininkė Monika Smilgytė

Gegužės 18 d. 16.00 val. bibliotekos terasoje (vidinis bibliotekos kiemelis) vyks susitikimas su kraštiete biologe, žolininke Monika Smilgyte, kuri apžvelgs ir pristatys laukų, pievų žolelių naudą kiekvienam mūsų.

Augalai, kuriuos neretai savo soduose ar sklypuose laikome piktžolėmis iš tiesų gali būti itin vertingi mūsų sveikatai, tad kviečiame plėsti akiratį ir žinias tikrai naudinga informacija.

Susitikimo metu skanausime žolelių arbatas, žaliuosius kokteilius iš gamtoje augančių žolynų.

Esant nepalankioms oro sąlygoms kelsimės į bibliotekos patalpas.

Renginys organizuojamas įgyvendinant projektą „Gamtos harmonija: sveiko ir tvaraus pasaulio ateitis – mūsų rankose“ finansuojamą Marijampolės savivaldybės aplinkos apsaugos rėmimo specialiosios programos lėšomis.

Projekto metu siekiame atkreipti dėmesį į vartotojiškumo, ekologijos problemas, skatinti sveikos gyvensenos, tvarios aplinkos kūrimo įpročius.

Renginio metu bus fotografuojama, fotografijos talpinamos viešosios bibliotekos socialinių tinklų ir interneto svetainės paskyrose.

Data

2023 Geg 18
Įvykęs!

Laikas

16:00 - 17:30

Etiketės

Kas vyksta Marijampolėje?
Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka

Vieta

Marijampolės Petro Kriaučiūno viešoji biblioteka
Vytauto g. 20 LT-86289 Marijampolė