Žydintis tiltas. Padovanok gėlę savo miestui!

Gegužės 22 d. (penktadienį) 15 val. tilto per Šešupę prieigose (Poezijos parke) jau šeštą kartą vyks akcija, kurios metu Vilkaviškio gatvės tiltas pasipuoš žydinčiomis gėlėmis. Mažiausieji gėlių sodintojai darželinukai jau užaugo, šiandien jie jau žengia į paauglystę. Tiltas taip pat išaugo savo vaikiškus „marškinėlius“ ir šiemet nustebins kitaip, atsiskleis visu pavasarinio žydėjimo grožiu.

Gražiai bendradarbiaujant Marijampolės apskrities vyriausiajam policijos komisariatui, Marijampolės savivaldybei bei Sūduvos kultūros fondui ir iššūkį priėmusiai Gamtos tyrimų ir ekologinio švietimo stočiai, Marijampolės pataisos namų iniciatyva perdažytas tiltas pražys ne tik mūsų dovanotomis raudonomis pelargonijomis, bet ir pasipuoš margaspalvėmis gėlių kompozicijomis.

Bendrų pastangų dėka gėlių lovelių ant tilto padvigubės. Kartu su profesionalais – Gamtos tyrimų ir ekologinio švietimo stoties specialistais, kurie tiltą akcijos išvakarėse apsodins gėlių kompozicijomis – Jūsų dovanotas raudonas svyrančiąsias pelargonijas sodins nuolatiniai mūsų partneriai – Marijampolės profesinio rengimo centro mokiniai floristai. O tilto prieigose – Poezijos parke – sakysime savo miestui MYLIU!

Šį kartą renginio scenarijus – Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato rankose. Mūsų miesto bendruomenei rengiame keletą siurprizų, kuriems atsispirti nebus lengva. Čia bus ką veikti kiekvienam: visi galės pasidaryti „selfius“ (asmenukes) su policijos bičiuliu Amsiu, ploti katučių tikram profesionalui tarnybiniam šuniui Grantui, kuris visiems parodys, ką moka. Pageidaujantieji drobėje galės lieti miesto spalvas. Vyks blic viktorina (nugalėtojų laukia prizai), o paaugliai ir suaugusieji specialiuose (saugos diržų efektyvumo ir automobilio apsivertimo imitavimo) įrenginiuose galės patirti, ką reiškia važiuoti neprisisegus saugos diržu ir viršijant leistiną greitį. Šis įrenginys akcijoje „dalyvaus“ Lietuvos automobilių kelių direkcijos ir VĮ Marijampolės regiono kelių dėka. Bus ir daugiau staigmenų, kurias Jums rengia akcijos organizatoriai bei partneriai.

Dėkojame Marijampolės savivaldybei ir akcijos „Žydintis tiltas“ partneriams, daugybei geranoriškai nusiteikusių pagalbininkų – bendrų pastangų ir Jūsų, mieli marijampoliečiai, entuziazmo dėka miesto tiltas šiemet bus nepakartojamas!

Būtų miela, jei Jūsų padovanota raudonžiedė svyrančioji pelargonija puoštų mūsų miestą iki pat rudens šalnų.

Iki pasimatymo gegužės 22-ąją, 15 val.!

Zydintis tiltas 2015 A4-viešinimas

Marijampolės apskr. VPK informacija

Jums gali patikti

Atsakyti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

TAIP PAT SKAITYKITE