Apsilankykite Sveiko maisto dirbtuvėlėje

Spalio 20 d. 10 val. kviečia Sveiko maisto dirbtuvėlė. Su jumis receptais ir idėjomis dalinsis Gabrielė Laukaitytė – sveikos gyvensenos ir mitybos entuziastė.

Sekmadienio rytas puikus laikas pasikrauti energijos ir geros nuotaikos visai savaitei! Kaip dažnai būna, kad sekmadienį praleidžiame ruošdamiesi ateinančiai savaitei, gamindami (o sugalvoti, kažką naujo – taip sunku) ar tiesiog gulinėdami? Susitikim ir nusiteikim ateinančiai savaitei kartu, pamaitinkim savo kūną, protą ir širdį.

Sveiko maisto dirbtuvėlėse skanausime paprastų ir lengvai paruošiamų užkandžių. Mokysimės kaip juos pasigaminti namuose ir atsipalaiduoti visai savaitei! Su jumis receptais ir idėjomis dalinsis Gabrielė Laukaitytė sveikos gyvensenos ir mitybos entuziastė.

Susitikime taip pat kalbėsime apie ekologiją, minimalizmą ir viso to naudą tvarkai namuose, piniginei ir grožiui! Tvarus gyvenimo būdas vis labiau populiarėja. Kartu ieškosime atsakymų į klausimus, kaip šias idėjas pritaikyti kasdienybėje, kokie maži pokyčiai gali padėti sutaupyti ir tuo pačiu padėti planėtai?

Planetai ir sau padėti būtų sunku jeigu jaustumėmės prastai. Tad ryto rate susitiksime tam, kad paleistume susikaupusias emocijas, jas išveiktume ir į naują darbo savaitę žengtume pasitikėjimo kupinu žingsniu.

REGISTRACIJA SMS žinute su tekstu “Noriu geros nuotaikos” ir jūsų vardu, telefonas – 8 65454295

Gabrielė Laukaitytė

LAIKAS 10:00-12:00

Organizuoja BWM

Apie BWM

Marijampolės kultūros variklis BWM savo veiklą pradėjo 2019 metų rudenį. Paviršiuje, tai lanksti, prie miestiečių poreikių prisitaikanti, erdvė parodoms, performansams, koncertams, diskusijoms, edukacinėms programoms ar įvairioms socialinėms iniciatyvoms. Pažvelgus kiek giliau, auganti BWM bendruomenė yra miesto kultūros variklis. Šis gyvas mechanizmas yra varomas noro eksperimentuoti, kurti ir auginti. BWM kviečia permąstyti miesto santykį su kultūra ir kuria atvirą, kūrybišką, atsakingą ir darnią bendruomenę.

 

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE