Aukštos kokybės pakavimo dėžės

Itin tvirtos, iš gofruoto kartono pagamintos pakavimo dėžės palengvins daugelį reikmių ir puikiai tiks kraustymuisi, siuntoms, įvairiam naudojimui. Tiek konditerijos gaminiai, tiek įvairūs lengvesni ir vidutinio svorio kroviniai, net sunkūs daiktai gali būti lengvai sutalpinti į atitinkamas įvairių dydžių dovanų ar paprastas dėžes, kurių kartonas yra stiprus ir atlaiko didelį svorį. Skaitykite toliau ir raskite geriausius Jums tinkamus pakavimo pasiūlymus bei išsirinkite sau tinkamų pakuočių geromis kainomis.

Pakavimo dėžių tipai

Koks stiprus bus kartonas ir kokiems daiktams bus tinkamos įpakavimo dėžės priklauso nuo dėžės kartono tipo. Prekyboje rasite keleto skirtingų rūšių kartono dėžių, kurios yra žymimos atitinkamomis raidėmis, nurodančiomis gofruoto kartono storį ir rūšį.

Dažniausiai naudojamas trijų sluoksnių kartonas, nors sunkiems daiktams labiau tinka dar storesnis gofruotas kartonas iš penkių sluoksnių. Trisluoksnio gofruoto kartono storis siekia nuo maždaug 1,5 iki 4,5 mm storį.

Plono kartono įpakavimo dėžės ir dėžutės tiks lengviems ir daug nesveriantiems kroviniams, įvairiems dokumentams. Kiek storesnės, apie 3mm storio pakavimo dėžutės yra puikus pasirinkimas konditerijos gaminiams: pyragėliams, sausainiams, pyragams tortams ir kt. Populiariausia trisluoksnio kartono rūšis yra maždaug 4mm storio ir ideliai tinka siuntoms, tokios pakavimo dėžės tiks įvairiems vidutinio svorio kroviniams pakuoti.

Penkiasluoksnis gofruotas kartonas yra labai storas, jo briaunos itin tvirtos. Storis siekia net apie 7mm. Būtent todėl jis tinka įvairių sunkiasvorių daiktų pakavimui, kraustymuisi, trapiems ir dužiems kroviniams pakuoti. Viduje esantys daiktai įgyja maksimalią įmanomą apsaugą nuo įvairių mechaninių pažeidimų ir aplinkos veiksnių.

Individuali dėžių gamyba

Pas gamintojus rasite pačių įvairiausių dėžių pakavimui, atitinkančių visus standartinius dydžius. Jeigu Jums reikalingos išskirtinio dydžio dovanų dėžutės, neįprastų formų įpakavimo dėžės – kreipkitės ir bus pagaminta tai, kas reikalinga pagal Jūsų individualius poreikius, taikant netradicinius ir kūrybinius gamintojų sprendimus.

Tvirtos ir patikimos, įvairių rūšių dovanų dėžutės, pakavimo dėžės siuntoms, dokumentams, kraustymuisi, konditerijos gaminiams, įvairiems daiktams ir daug daugiau! Įsigykite kokybiškos kartono produkcijos, kurią pristato profesionalūs gamintojai.

 

Jums gali patikti

Jūsų el. paštas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video:

TAIP PAT SKAITYKITE