Jaunieji marijampoliečiai irklavimo varžybose „skynė“ prizines vietas!

Liepos 5-ąją Marijampolės mariose vyko kasmetinis Marijampolės vaikų baidarių ir kanojų irklavimo čempionatas. Varžybose rungtyniavo jaunieji irklavimo talentai iš visos Lietuvos: dalyvavo komandos iš Kauno, Vilniaus, Elektrėnų, Trakų bei Marijampolės.

Marijampolės sporto mokyklos treneris, šio čempionato organizatorius bei irklavimo sporto entuziastas Benius Jankevičius džiaugėsi, jog Marijampolėje vykstantis čempionatas tampa vis populiaresnis, o dalyvių skaičius bėgant laikui tik didėja. Treneris teigia, jog varžybų tikslas yra ne tik išsiaiškinti stipriausiuosius irkluotojus, tačiau ir populiarinti irklavimo sportą visoje Marijampolės savivaldybėje.

Varžybos vyko vienvietėmis, dvivietėmis baidarėmis ir kanojomis 500 m. nuotolyje. Nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus įsteigtais prizais. Džiugu, jog marijampoliečiai sportininkai pagal prizinių vietų skaičių liko aukštoje antroje vietoje: antros vietos medaliais savo amžiaus grupėse buvo apdovanoti Adomas Miglinas, Domantas Katilius, Skaiva Gudelevičiūtė. Nenugalimais čempionais tarp savo vienmečių tapo Gustas Gorskis, Julius Grinkevičius, o Emilio Makacko ir Domanto Katiliaus pora dviviečių baidarių rungtyje, taip pat, buvo neįveikiama.

Tą pačią dieną Marijampolės mariose įvyko ir Vilniaus miesto atviros baidarių irklavimo pirmenybės. Antrąsias vietas savo amžiaus grupėse iškovojo Julius Grinkevičius, Titas Žilinskas ir Domantas Katilius. Čempionais, pasidabinusiais pirmosios vietos medaliais, tapo šie Marijampolės sporto mokyklos auklėtiniai: Skaiva Gudelevičiūtė, Adomas Miglinas ir Gustas Gorskis.

Jau netrukus geriausieji Marijampolės irkluotojai dalyvaus Lietuvos vaikų irklavimo čempionate Šiauliuose. Prizus įteikęs Marijampolės savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Giedrius Šlekys džiaugėsi trenerio Beniaus Jankevičiaus ir jo auklėtinių pasiekimais bei jauniesiems sportininkams palinkėjo sportinės ištvermės ir ryžto sėkmingai atstovaujant Marijampolės miesto vardą visoje Lietuvoje.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE