Jaunieji verslininkai ketvirtą kartą iš eilės rinkosi Marijampolėje

Šįmet mugėje-konkurse dalyvavo 19 jaunųjų verslininkų komandų iš Alytaus, Kauno, Klaipėdos, Marijampolės, Ukmergės ir Vilkaviškio. Visi jie pristatė savo verslo idėjas. Vienos jų stebino išradingumu, kitos vertė susimąstyti apie mus supančią aplinką, tačiau bet kuriuo atveju abejingų jaunųjų verslininkų entuziazmui nebuvo. Mokiniai renginyje ne tik pristatinėjo savo verslo idėjas, bet ir rungėsi dėl 9 apdovanojimų bei prizų, kuriuos įsteigė Marijampolės savivaldybė, regiono verslininkai ir veikiančios organizacijos.

Vienas iš komisijos narių, Marijampolės savivaldybės būsimasis meras Povilas Isoda džiaugėsi, kad jaunimas yra aktyvus ir domisi verslo kūrimo galimybėmis dar mokyklos suole, taip pat linkėjo dalyviams sėkmės ir atkaklumo, siekiant užsibrėžtų tikslų. Jis kartu su Marijampolės regiono įstaigų ir įmonių atstovais vertino konkurso dalyvių pristatytas idėjas, verslo planus bei siūlomus produktus.

Po mugės-konkurso dalyviai kartu su savo mokytojais buvo pakviesti į Marijampolės „Mercure“ viešbutį, kur vyko nominantų paskelbimas bei apdovanojimų ceremonija. Komisijos sprendimu geriausia mugės MMB pripažinta Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos MMB „Mylu-mylu“. Geriausia gamybinė MMB – Alytaus Putinų gimnazijos MMB „Kvepiantis rojus“. Geriausia Marijampolės regiono MMB tapo Vilkaviškio Aušros gimnazijos MMB „SisDarba“. Už geriausią komandinį darbą apdovanota Alytaus šv. Benedikto gimnazijos MMB „Lucid“ komanda. Geriausias stendas – Alytaus Likiškėlių progimnazijos MMB „BagBuddies“. Komisija nusprendė, kad geriausius technologinius sprendimus taikė Kauno Vyturio gimnazijos MMB „AquaHealth+“ komanda. Pastaroji taip pat pripažinta inovatyviausia MMB. Klaipėdos Vydūno gimnazijos MMB „Saponė“ buvo pripažinta turinti originaliausią verslo idėją. Komisijos sprendimu socialiai atsakinga MMB tapo Vilkaviškio r. Gražiškių gimnazijos MMB „Mylu-mylu“.

Pasak renginio organizatorių, Marijampolės regiono jaunųjų verslininkų klubo atstovų, pagrindinis šio renginio tikslas – skatinti jaunimo verslumą, ugdyti mokinių finansinį raštingumą ir padėti suvokti, kad jie patys gali kurti darbo vietas ne tik sau, bet ir kitiems.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE