Jeigu Jūsų šeima gausi ar prižiūrite neįgalųjį asmenį, tačiau nesate gavę ŠEIMOS KORTELĖS

Šeimos kortelė yra skirta gausioms ir neįgalius vaikus, nepaisant jų amžiaus, prižiūrinčioms šeimoms. Turintys šią kortelę gali naudotis vienkartinėmis ar daugkartinėmis nuolaidomis prekėms ir paslaugoms. Šeimai išduodama viena kortelė, kuria gali naudotis visi šeimos nariai, kurių pavardės nurodytos ant kortelės.

Ką reikia daryti norint gauti Šeimos kortelę?

Šeimos kortelės yra išsiunčiamos šeimoms pagal jų faktinę gyvenamąją vietą ir kurių duomenys yra įvesti į Socialinės paramos šeimai informacinę sistemą (SPIS). Tačiau prieš išsiunčiant kortelę, šeimos gauna elektroninius laiškus su prašymais išreikšti sutikimą gauti Šeimos korteles. Jeigu sutikimas nėra išreikštas – Šeimos kortelės negaminamos.

Jeigu šeimos nėra pildę prašymų išmokoms vaikams ar kitai socialinei paslaugai gauti, tokiu atveju duomenų SPIS sistemoje nėra ir Šeimos kortelė nebus gaminama. Tuomet, reikia pateikti atskirą prašymą elektroninėje sistemoje SPIS www.spis.lt arba jeigu nenorima registruotis elektroninėje sistemoje, galima užpildyti prašymo formą ir išsiųsti paštu. Išsami informacija apie tai – https://seimos-kortele.lt/apie/

Šeimos kortelių turėtojai gali naudotis šiomis nuolaidomis Marijampolėje – https://seimos-kortele.lt/savivaldybes/marijampoles-savivaldybe/ ir nuolaidomis visoje Lietuvoje – https://seimos-kortele.lt/nuolaidos_lengvatos/

Kviečiame Marijampolėje veikiantį verslą ir įstaigas prisidėti prie Šeimos kortelės programos

Gausioms ir neįgaliuosius prižiūrinčioms šeimoms nuolaidos įvairiems pirkiniams, pietums, renginiams, pramogoms ir kitoms paslaugoms būtų didelė paskata, o įmonės ir įstaigos prisijungusios prie šios iniciatyvos būtų pažymėtos specialiu lipduku informuojančiu, kad čia galioja „Šeimos kortelė“.

Įmonių ir įstaigų „Šeimos kortelės“ nuolaidos gali būti nuolatinės, terminuotos ar vienkartinės, pavyzdžiui skirtos tik vienam konkrečiam renginiui ar datai. Prie šios akcijos aktyviai jungiasi didieji prekybos centrai, kanceliarinių prekių parduotuvės, privatūs vaikų darželiai, maisto prekių parduotuvės, kompiuterių remonto įmonės, parodų centrai, optikos, vandens ir SPA paslaugas siūlančios įmonės. Tačiau tik keletas iš šių įmonių savo parduotuves ar filialus turi ir Marijampolėje. Todėl norint, kad marijampoliečiai pajustų šios „Šeimos kortelės“ naudą yra labai svarbu, kad prieš šios akcijos prisijungtų kuo daugiau Marijampolėje veikiančių įmonių ir įstaigų.

Susidomėjote ir norite prisijungti prie „Šeimos kortelės“ programos, suteikti nuolaidas gausioms ir neįgaliuosius prižiūrinčioms šeimoms? Maloniai prašome užpildyti prašymo formą ir pateikti ją Marijampolės savivaldybės administracijos direktoriui.

Po prašymo pateikimo bus pasirašyta dvišalė Savivaldybės administracijos ir viešojo/privataus juridinio asmens sutartis.

Dėl papildomos informacijos galima kreiptis el. paštu vida.bruzinskaite@marijampole.lt, tel. (8 343) 90016 arba (8 687) 93347.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas