Kad šeimos būtų saugios!

Marijampolės priešgaisrinėje gelbėjimo tarnyboje lankėsi šeimos su vaikais. Mažyliai mokėsi saugiai elgtis  su degtukais ir atskirti, su kokiais daiktais galima žaisti, o su kokiais – ne. Jie taip pat saugaus elgesio mokė išdykusį meškiuką Jorį ir spalvino knygeles. Kol vaikai buvo užimti spalvinimu, su tėveliais buvo aptarti saugaus būsto klausimai. Su jais kalbėta apie artėjantį šildymo sezoną, saugų elgesį su elektros įrenginiais bei autonominių dūmų detektorių naudą.

Susitikimo metu akcentuota, kaip svarbu nuo pat mažens mokyti vaikus saugiai elgtis, o geriausia mokymo priemonė – tinkamas suaugusiųjų pavyzdys. Svečiai pabendravo ir su budinčios pamainos pareigūnais, kurie parodė renginio dalyviams gaisrinius automobilius, gelbėjimo techniką ir apsauginius ugniagesio gelbėtojo drabužius.

Viešnagė su kaupu pateisino tėvelių lūkesčius. Rima Strelčiūnienė teigė, jog šeimos čia atvyko, kad vaikai susipažintų su ugniagesio gelbėtojo profesija, o tėveliai papildytų žinių bagažą: „Vaikučiams didžiausią įspūdį paliko garažas ir nuostabūs draugiški ugniagesiai. Jie vaikams daug papasakojo ir  parodė, visiems uždėjo šalmus, leido pasėdėti automobiliuose. Vienas berniukas, Motiejus, ugniagesių komandą aplankė jau antrąjį kartą. Prieš mėnesį jis čia apsilankė švęsdamas savo 3-iąjį gimtadienį. Jis buvo labai patenkintas, kai ugniagesiai jį pažino ir visų vaikučių akivaizdoje pristatė kaip savo draugą ir būsimą kolegą. Norime padėkoti ugniagesiams gelbėtojams už tokį šiltą ir nuoširdų bendravimą, o vyresniajai inspektorei Ilonai Barauskienei už įdomią paskaitą“.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas