Kartu tikrai galime!

Organizacija “Kartu tikrai galime”, teikianti nemokamą korepetitorių pagalbą vaikams, nuo spalio 6d. pradeda antrąjį sezoną ir toliau tęs savo programą Marijampolės mieste. Joje dalyvauti kviečiami visi šio miesto 5-8 klasių mokiniai bei gimnazistai.

Prieš beveik metus ją įkūrė patys moksleiviai – Vilniaus licėjaus gimnazistai. Pagrindinis projekto tikslas – suteikti galimybę kiekvienam moksleiviui nemokamai siekti aukštesnių rezultatų mokantis, nepriklausomai nuo jo socialinės padėties, finansinių galimybių ar turimų pasiekimų. Didžiausias organizacijos išskirtinumas tai jaunieji „mokytojai“. Sekmadienį padėti 5-8 klasių mokiniams susirenkantys savanoriai gimnazistai įgauna daug patirties: jie mokosi atrasti ryšį su jaunesniais, mokosi mokyti kitus ir taip išbando save mokytojo vaidmenyje. Savanoriai dalyviams tampa pavyzdžiais, jie įneša įvairovės į įprastą mokymąsi, parodo, kad pagalbą galima gauti ir nebūtinai iš geriausių korepetitorių, o tiesiog iš padėti pasiruošusių gimnazistų.

Marijampoliečiai jau turėjo progą išbandyti save šioje organizacijoje – tiek mokytojų, tiek moksleivių vaidmenyje, taigi kviečiame visus norinčius ir vėl prisijungti bei žengti į naujuosius mokslo metus kartu.

Moksleivių bei savanorių registracijos anketą rasite puslapyje www.kartutikraigalime.lt

Taip pat informuojame, kad visi, programoje dalyvavusieji pernai, šiemet turi užsiregistruoti dar kartą. Laukiame visų motyvuotų ir susidomėjusių moksleivių prisijungiant!

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE