Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, registruotas 2019-07-11 apie 08.52 val. Marijampolėje Palangos g. 1. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilis nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko apgadino stovintį automobilį „Nissan X-trail”, valst. Nr. JEF 464. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-07-12 apie 08.16 val. Marijampolėje V. Kudirkos g. 69. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilis nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo, kad eismas būtų saugus, dėl ko apgadino pastato sieną. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

 

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas