Kelių policijos skyriaus pareigūnai prašo pagalbos!

Marijampolės apskrities vyriausiojo policijos komisariato (Marijampolės apskr. VPK) Kelių policijos skyriuje tiriamas eismo įvykis, kuris registruotas 2019-09-01 apie 20.32 val. Marijampolėje V. Kudirkos g. 3, PC „Maxima” automobilių stovėjimo aikštelėje. Eismo įvykio metu nenustatytos markės automobilis nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko apgadino stovintį automobilį „Kia Sportage”, valst. Nr. JSK 295. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Taip pat tiriamas eismo įvykis, kuris įvyko 2019-09-01 apie 22.00 val. Marijampolėje V. Kudirkos g. prie išvažiavimo iš parduotuvės „Lidl”. Eismo įvykio metu galimai „Audi A4″ markės automobilis nesilaikė visų būtinų atsargumo priemonių, nepaliko saugaus tarpo iš šono, kad eismas būtų saugus, dėl ko kliudė pirma eismo juosta važiuojantį automobilį „BMW”, valst. Nr. KEN 520, ir jį sugadino. Iš eismo įvykio, su kuriuo vairuotojas yra susijęs, vietos pasišalino pažeisdamas Kelių eismo taisykles.

Asmenis, mačiusius šiuos eismo įvykius ar turinčius kitos tyrimui vertingos informacijos (vaizdo registratorių įrašai ar pan.), prašome kreiptis į Kelių policijos skyrių, esantį Marijampolėje V. Kudirkos g. 61 (1 kab.), arba paskambinti tel. (8 700) 65829, 112.

Marijampolės aps. VPK Kelių policijos skyriaus informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE