Marijampolė minės EUROPOS JUDUMO SAVAITĘ – laukia įdomūs renginiai!

Rugsėjo 16-22 dienomis visa Europa mini „Judumo savaitę“. Kiekviena šalis ir kiekviena savivaldybė šiomis dienomis ypatingą dėmesį skiria darniam judėjimui ir skatina naudotis ekologiškomis transporto priemonėmis arba tiesiog kelionę automobiliu iškeisti į kelionę pėsčiomis.

Marijampolės savivaldybė prisideda prie šios akcijos ir miestelėnams siūlo įvairių pramogų, kurios paskatintų palikti automobilius namie, pajudėti ir puikiai praleisti laiką.

Rugsėjo 16 dieną, 18 valandą dviratininkus, paspirtukininkus, mamytes su mažaisiais kviečiame į ŽYGĮ RATUOTIEMS: JUDĖK IR PAŽINK. Žygio-ekskursijos metu dalyvių laukia viktorinos, siurprizai ir įdomios istorijos apie Marijampolės miestą. Žygio pradžia – Poezijos parke, prie paminklo V. Kernagio dainai „Kai sirpsta vyšnios Suvalkijoj…“. Būtina išankstinė registracija el. paštu marijampoletic@gmail.com

Rugsėjo 17 dieną nuo 12 iki 14 valandos Marijampolės policija J. Basanavičiaus aikštėje rengia DAIKTŲ ŽYMĖJIMO AKCIJĄ. Marijampoliečiai kviečiami atvykti su savo dviračiais, paspirtukais ir kitomis ekologiškomis transporto priemonėmis ir jas pažymėti.

Rugsėjo 17 dienos renginys MINI VELO ROGAININGAS patiks visiems orientacinio sporto ir žaidimų mėgėjams. 17 valandą visi norintys kviečiami atvykti į J. Basanavičiaus aikštę su dviračiais, paspirtukais arba pėsčiomis. 2-3 asmenų komandos leisis į įdomių potyrių kupiną žaidimą ir rinkdami taškus varžysis tarpusavyje. Būtina išankstinė registracija el. paštu gintautasusas@gmail.com

Rugsėjo 18 dieną nuo 7.30 iki 8.00 val. Marijampolės visuomenės sveikatos biuro kolektyvas visus, iš namų iškeliavusius su dviračiais, J. Basanavičiaus aikštėje vaišins DVIRATININKŲ PUSRYČIAIS. Minti dviratį tikrai verta!

Rugsėjo 18 dienos vakare, 20 valandą laukia intriguojanti naktinė ekskursija IŠĖJUSIEMS NEGRĮŽTI. 2 valandų ir 12 minučių intriguojantis pasivaikščiojimas leis į Marijampolės istoriją pažvelgti kitaip, o paslaptingos istorijos nepaliks abejingų. Ši ekskursija skirta tik suaugusiesiems. Laisvos vietos į šią ekskursiją išnyko per keletą valandų.

Rugsėjo 19 dieną 15.30 valandą, visi orientacinio sporto ir pramogų mėgėjai kviečiami į nuotykį LABIRINTAS. Šis renginys patiks ir pradedantiesiems ir patyrusiems orientacininkams, nes pagal pasiruošimo lygį bus parinktos skirtingos ir įdomios trasos. Renginys vyks Petro Armino progimnazijos stadione. Registruotis el. paštu gintautasusas@gmail.com

Rugsėjo 19 dieną 20 valandą – visų dviratininkų laukiamas NAKTINIS DVIRAČIŲ ŽYGIS. Aktyvūs naktinėtojai tamsoje įveiks net 26 kilometrus. Žygio pradžia – J. Basanavičiaus aikštėje Daugiau informacijos info@marijampolesvsb.lt.

Visą rugsėjo 20-osios dieną viešasis miesto transportas kvies naudotis autobusais nemokamai! Jeigu dar nesate į darbą vykę viešuoju transportu – būtinai pasinaudokite šia proga!

Rugsėjo 22 dieną 11 valandą visi marijampoliečiai su šeimomis kviečiami leistis į nuotaikingą žygį ŠEŠUPĖS KELIAIS. Žygiuoti kartu su gera kompanija – geriausias būdas paminėti „Dieną be automobilio“. Žygio pradžia – J. Basanavičiaus aikštėje

Į EUROPOS JUDUMO SAVAITĘ įsitraukia ir Marijampolės švietimo įstaigos. Gimnazijos, progimnazijos, pagrindinės mokyklos, vaikų lopšeliai-darželiai, Marijampolės profesinio rengimo centras visą savaitę organizuos įvairias veiklas, skatins bendruomenę į įstaigas atvykti dviratėmis transporto priemonėmis, rengs pažintinius žygius, estafetes, paskaitas, pokalbius ir konkursus.

Esate aktyvūs ir savo įstaigoje ar įmonėje žadate minėti EUROPOS JUDUMO SAVAITĘ? Rengsite akciją? Iškeisite automobilį į ekologišką transporto priemonę? Pasidalinkite įspūdžiais su visais – fiksuokite akimirkas ir siųskite el. paštu komunikacija@marijampole.lt

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE