Marijampolė Music Park/”Muzikos vandenynai”/Linas Adomaitis

Festivalis “Marijampolė Music Park” savo ištikimiems melomanams vasaros ir festivalio pabaigai rugpjūčio 31 d. 19 val. Marijampolės Poezijos parke pasiūlys tikrą, jaukų, šiltą, jaudinantį, skambantį, tiesiog įspūdingą vakarą.

MMP festivalyje – atlikėjas, smuikininkas, kompozitorius, aranžuotojas, muzikos prodiuseris, garso režisūros dėstytojas, tiesiog puikus muzikos profesionalas – Linas Adomaitis. Jis kartu su styginių kvartetu festivalio klausytojams pristatys gražiausią savo programą “Muzikos vandenynai”.
“Aš pavydžiu sau dėl daugelio priežasčių! Nes myliu, nes groju, nes turiu daug draugų! O kalbant apie mano koncertinius pasirodymus – tai svarbiausi ingredientai.”
Ir visai panašu, kad tai taikliausias Lino Adomaičio pastarojo muzikinio etapo apibūdinimas. Jis vienas charizmatiškiausių atlikėjų, jam šiandien sekasi, jis rengia anšlaginius koncertus su bigbendais, simfoniniais orkestrais, bet gali sukelti tikrą audrą ir pritariant tik gitarai.
Lino Adomaičio universalumas ir gebėjimas atlikti savo muzikinę programą įvairiais muzikiniais sąstatais – tik patvirtina jo profesionalumą, kuris yra lygiai toks pat stiprus, kaip ir Lino nuoširdumas scenoje.
Šį kartą Linas Adomaitis festivalyje “Marijampolė Music Park” pristatys prabanga alsuojančią šventinę programą drauge su styginių kvartetu bei gitaristu ir pritariančiąja vokaliste.
Programa su styginių kvartetu ne kartą išbandyta tarptautiniuose festivaliuose. Elegancija banguojančios kūrinių aranžuotės būtent šiam sąstatui suteikia išskirtinio šarmo. “Pamenu, dar studijų laikais, kuomet su LMTA studentais ruošdavomės egzaminams su styginių kvartetu ir atlikdavom koncertines programas, iki šiol man tai sukelia šiltus prisiminimus ir subtilius sentimentus. Mano širdis atsigauna, kai atliekame būtent šią programą”, – sako Linas Adomaitis.

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas