Marijampolės maltiečių vaikų dienos centro vaikučius aplankė Klaipėdos maltiečių grupės keturkojai augintiniai

Marijampolės maltiečių vaikų dienos centras  skatina maltiečių grupių bendradarbiavimą, todėl liepos 3 dieną į centrą buvo atvykusios Klaipėdos maltiečių grupės kaniterapijos specialistės drauge su savo augintiniais. Vaikai turėjo galimybę susipažinti su šuniukų darbu: sužinojo, kas tai yra kaniterapija, žaidė su šunimis įvairius žaidimus, piešė plastelinu šuniukų portretus, pamatė, kokias komandas vykdo šuniukai, kaip skaičiuoja. Tarp atvykusiųjų buvo vaikų, bijančių šunų, bet visą dieną bendraujant jiems pavyko savo baimę nugalėti ir sėkmingai žaisti, glostyti ir net prisiglausti, apsikabinti šunis.

Pagrindinis kaniterapijos užsiėmimų tikslas buvo dovanoti susirinkusiems teigiamų emocijų, motyvuoti veiklai, padėti įveikti baimes, skatinti pasitikėjimą savimi, ugdyti kantrybę, draugiškumą ir komandinio darbo įgūdžius.

Marijampolės maltiečių vaikų dienos centrui dar 2018 m. kilo idėja vaikus ugdyti pasitelkiant įvairius meno terapijos užsiėmimus ir iš Marijampolės savivaldybės biudžeto programos „Socialinių paslaugų ir kitos paramos teikimas“ priemonės „Socialinės globos bei socialinės priežiūros paslaugų teikimas vaikams“ lėšų pradėtas vykdyti projektas „Meno galia“. Meno terapijos paslaugos teikiamos Marijampolės maltiečių vaikų dienos centro vaikams siekiant ugdyti emocinį intelektą, savikontrolę, lavinti vaizduotę, kūrybiškumą, plėtoti kalbinius gebėjimus. Įgyvendinant projektą vedami grupiniai ir individualūs meno terapijos (dailės, smėlio, spalvų, pasakų bei garsų terapijos) dailės, smėlio, spalvų, pasakų bei garsų terapijos) užsiėmimai. Paslaugomis kviečiami pasinaudoti ne tik vaikų dienos centro lankytojai, bet ir kiti Marijampolės savivaldybės vaikai, šeimos.

 

Marijampolės savivaldybės informacija

Sponsored Video

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE