“Marijampolės pieno konservų” įmonėje R. Varkulevičių vadovo pareigose keičia H. Karpavičius

Iš UAB “Marijampolės pieno konservai” laikinai einančio generalinio direktoriaus pareigų pasitraukė Rimas Varkulevičius, motyvuodamas tuo, kad įmonėje jau įgyvendino visus sumanymus. Šiuo metu bendrovės vairą yra perėmęs pagrindinio akcininko Raimondo Karpavičiaus brolis, UAB “Marijampolės pieno konservai” valdybos pirmininkas Henrikas Karpavičius, turintis sukaupęs nemažą gamybininko darbo patirtį. Pastaruoju metu jis dirbo akademinį darbą Šiauliuose.

R. Varkulevičius Marijampolės pieno perdirbimo įmonėje su įvairiomis pertraukomis išdirbo apie 6 metus. „Pieno sektorių vertinu labai pozityvai, nes 65 proc. visos produkcijos yra eksportuojama. Nėra kitos industrijos, kuri tiek eksportuotų produkcijos. Kitas momentas, kad visa gamyba paremta vietine produkcija, o kapitalas yra tvarus. Pieno strategija, kuri buvo paruošta ankstesnio žemės ūkio ministro, yra ambicinga ir ją galima įgyvendinti“, – mintimis apie pieno sektorių dalijosi R. Varkulevičius.

Be kita ko, jis pabrėžė, kad ir lietuviškos pieno produkcijos bei žaliavos kokybė yra itin vertinama užsienyje. „Neteko susidurti su nesusipratimais dėl kokybės nei Kinijos, nei Afrikos, nei Europos rinkose. Tad pieno sektorius yra pakankamai tvarus“, – sakė R. Varkulevičius.

Prieš R. Varkulevičių, UAB “Marijampolės pieno konservai” vadovavo Aristydas Kulvinskas, kuris šiuo metu yra vienas iš AB “Žemaitijos pienas” vadovų.

Agroeta informacija

Jums gali patikti

Komentavimas negalimas

TAIP PAT SKAITYKITE